Winx Club

Немає жодного товару в цій категорії.

Дитячий сік купити у інтернет магазині agusik.com.uaЯкий сік дитячий краще?
Містить множина необхідних що росте організму амінокислот.
Дітям важко угодить у їх смакових пристрастях, у якості перших прикорму педіатри рекомендують обов'язково додавати у раціон фрукти, ягоди і овочі. Але - часто маленькі гурмани капризують, і неохоче сприймають нов...

Дитячий сік купити у інтернет магазині agusik.com.uaЯкий сік дитячий краще?
Містить множина необхідних що росте організму амінокислот.
Дітям важко угодить у їх смакових пристрастях, у якості перших прикорму педіатри рекомендують обов'язково додавати у раціон фрукти, ягоди і овочі. Але - часто маленькі гурмани капризують, і неохоче сприймають нововведення. Смачне, солодке і ароматне поєднання виноград/яблуко сподобається всім крихіткам без виключення, вивірене процентне співвідношення створює приємний смак, і дитина завжди зустрічає знайому упаковку з задоволенням. Пропонуємо купити дитячий сік оптом.
Сприяють хорошому апетиту. Пропонуємо купити дитячий сік дешево.
Нектар білоруського виробника Winx Club допомагає мамам відразу у декількох речах - можна тамувати жадаю дитини, дати розглянути яскраву картинку з впізнанними героями мультфільмів, і забезпечити дитини потрібною порцією вітамінів. Органічні кислоти - винна, яблучна і лимонна сприяють хорошому апетиту, клітковина і пектин у яблуці працює як природне проносне. Вітамінів З і У однаково багато як у яблуці, так і у винограді, а це один з кращих способів боротьби з інфекційними чи простудними захворюваннями. Фрукти і ягоди для виробництва соків відбираються виробником ретельно, урожай збирається тільки у екологічно чистою і природоохоронною зоні. А значить - кожна упаковка соку містить якісний продукт, який батьки можуть давати дітям з 6-ти місячного віку.
Дитячі органічні соки - ідеальне доповнення раціону Вашого дитини.


Соки дитячі купити у інтернет магазині agusik.com.uaДитячі соки і нектари порадують малюка новими смаками, а батьків відмінним настроєм маленького дива, а також його міцним здоров'ям. Більшість педіатрів рекомендують вживати дитячі соки з 3 місяців, адже це той вік дитини, коли багато функції організму переходять на новий етап розвитку, а його зростання прискорюється, що вимагає більшого різноманітності мікро і макро елементів для заповнення всього необхідного. Шлунковий-кишковий тракт також зазнає зміни і вже готовий до засвоєнню соків. Соки для дитячого живлення дуже щедрі на необхідні компоненти, а тому дуже часто починають вживатися разом з дитячими кашами.
Органічні кислоти. Натуральний цукор. Вітаміни З, У, Е, Р. Каротин, що забезпечує антиоксидантну захист. Залізо, що перешкоджає розвитку анемії. Марганець - потрібний для зростання, правильного метаболізму цукрів і інсуліну. Кальцій для розвитку кістковою тканини Фосфор для правильного розвитку м'язів і мозку. Йод, обслуговуючий нервову систему і ін..
Це далеко не повний список основних компонентів соку, проте навіть він демонструє користь всім знайомій рідини.

Відмінний вибір і тільки смачні дитячі соки.
Сік дитячий представлений у нашому магазині у двох видах - сік і нектар. Сік - це чистий екстракт фруктів і ягід з м'якушем чи без її, а нектар - це розлучений водою у невеликих кількостях екстракт з додаванням цукру. Обоє варіанту однаково цінні для організму малюка, а масова частина натурального органічного соку не перетинає відмітки 70% у меншу сторону. Дитячі соки Агуша заслужено отримали найбільший рейтинг покупаемости, адже при порівняно високому якості їх вартість за 200 грам не перевищує семи гривен. При цьому дитячий сік Агуша містить все необхідні мікро і макро елементи, представлений у виді соку, нектару чи соку з м'якушем.
На вибір молодим батькам пропонується маса соків, виготовлених з звичних для нашого регіону фруктів і овочів.

Окрім соків у якості напою до черговий дитячою трапезі рекомендується дитячий чай з масою своїх достоїнств і позитивних якостей.

Меньш
Докладніше