Овочеві пюре

Товарів у наявності: 16
Відображено 1 - 16 з 16 товарів

Купити дитяче харчування овочеве пюре в інтернет магазині agusik.com.uaДе оптом купити дитяче харчування? Де купити дитяче харчування нан? Де купити дитяче харчування нутрилон?
Овочеве пюре - починаємо вводити доросле меню з тієї миті, як дитина досягає піврічного віку, встає питання: який оптимальний спосіб введення дорослого меню в його рац...

Купити дитяче харчування овочеве пюре в інтернет магазині agusik.com.uaДе оптом купити дитяче харчування? Де купити дитяче харчування нан? Де купити дитяче харчування нутрилон?
Овочеве пюре - починаємо вводити доросле меню з тієї миті, як дитина досягає піврічного віку, встає питання: який оптимальний спосіб введення дорослого меню в його раціон. Одні фахівці - прибічники злакових каш тому, що за їх рахунок дитина отримує енергію і сили. Інші ж батьки дотримуються думки, що овочеве пюре - це відмінний старт знайомства з новою їжею. Воно містить усю користь дарів природи, але за рахунок особливих способів переробки не є агресивним по відношенню до ще нестійкого ШКТ. Одним зі значних плюсів овочевого пюре виступає його легка засвоюваність. Тобто вітаміни і мінерали всмоктуються швидше, оздоровлюючи вашу дитину і не викликає дискомфорту при травленні. Багато батьків переживають, що овочі в переробленому виді можуть втратити свою цінність. Але сучасні європейські технології виробництва дозволяють отримати оптимальний баланс смаку і користі.


Купити дитяче харчування в Україні в інтернет магазині agusik.com.ua


Інтернет-магазин agusik.com.ua пропонує продукцію популярних виробників дитячого харчування, які не викликають сумніву у високій якості. А імена популярні. Наприклад, овочеве пюре Gerber від широко відомої швейцарської фірми Nestle. Основу складають різні сорти капусти(брокколі і кольоровий) і їх комбінації. Вибір ліг на капусту невипадково. Тому, що це один з продуктів з низькою алергенністю. Тобто овочеве пюре Gerber(Гербер) без побоювання можна давати навіть схильним до реакцій дітям. Німецькі концерни HiPP і BebiVita(Бебивита) також не відстають за показниками. Овочеве пюре Хипп має величезну палітру смаків, які включають навіть білу моркву. Цей овоч за рахунок відсутності каротину(пігменту, що надає помаранчеве забарвлення) теж дають дітям, які схильні до алергії. Овочеве пюре HiPP з пастернаку стимулює апетит і роботу шлунку, нормалізує процес спорожнення кишечника. Лінійка містить і звичні нам овочі: помаранчеву моркву, картоплю, капусту і різні їх поєднання. Овочеве пюре BebiVita(Бебивита) в основному представлене варіаціями з картоплею, гарбузом, кабачком, для того, щоб дитина швидше насичувалася і залишалася активним і здоровим. Користь овочів, як бачите самі, безперечна. З високою якістю продуктів ви можете перестати боятися завдати шкоди вашій дитині. На нашому веб сайті agusik.com.ua діють приємні акційні пропозиції, так що поспішаєте зв'язатися з фахівцями і упізнати усі питання, що цікавлять вас, стосовно овочевого пюре. Пропонуємо купити дитяче харчування в інтернет магазині Агусик.

Меньш
Докладніше

Фильтр

Цена
грн. грн.
Производители