Hipp(Хипп)

Немає жодного товару в цій категорії.

Замовити дитяче печиво hipp в інтернет магазині agusik.com.uaДе знайти дитяче печиво? Яке дитяче печиво краще?
Перше дитяче печиво HiPP(Хипп) виготовлене по особливому рецепту з відбірних органічних компонентів, що гарантує безпеку і користь для дитини. Дуже смачне, корисне, апетитне, ситне і поживне, має зручну форму для маленької дитячої ру...

Замовити дитяче печиво hipp в інтернет магазині agusik.com.uaДе знайти дитяче печиво? Яке дитяче печиво краще?
Перше дитяче печиво HiPP(Хипп) виготовлене по особливому рецепту з відбірних органічних компонентів, що гарантує безпеку і користь для дитини. Дуже смачне, корисне, апетитне, ситне і поживне, має зручну форму для маленької дитячої ручки і сприяє розвитку жування. Гладке, нерозсипчасте, містить глютен, не містить стабілізаторів, барвників, ароматизаторів. Склад дитячого печива HiPP(Хипп) дуже корисний для організму дитини.
Печиво HiPP(Хипп) Перше дитяче(c восьми місяців ) - це ідеальне печиво для перших молочних зубів. Склад печива розроблений з урахуванням особливих потреб дітей раннього віку в поживних речовинах. Для дітей з шести місяців печиво слід розмочити в молоці.
Склад: органічне пшеничне борошно 47 відсотків, органічний цукор, органічний пшеничний крохмаль, органічний пальмоядровий олеїн, органічна соняшникова олія, порошок зі знежиреного органічного молока, розпушувач тесту гідрокарбонат калію, екстракт ванілі, вітамін В1. Може містити сліди яєць, горіхів і кунжуту.


Дитяче печиво в УкраїніОсобливості:

  • Продукт робиться згідно БИО-предписаниям Європейської спільноти під спостереженням незалежного Інституту Контролю.
  • Печиво приготоване з відбірної, біологічно чистої сировини високої якості.
  • Печиво містить життєво важливі для розвитку організму немовляти жирні кислоти.
  • Рецептура розрахована спеціально на потреби дитини з шостого місяця.

Вживання:

  • З шести місяців: Вживати у вигляді каші: два-три печива розкришіть в тарілці, додайте невелику кількість молочної суміші, до якої звикла ваша дитина, фруктовий сік або розлучене коров'яче молоко(більше старшим дітям), почекайте, поки печиво стане м'яким і ретельно перемішайте. Перед вживанням перевірте температуру суміші.
  • З восьмого місяця: Якщо у вашої дитини вже з'явилися перші зуби, запропонуєте йому печиво HiPP(Хипп) в якості додаткового блюда.
  • Добова кількість печива залежить від віку початку введення прикорму і апетиту дитини і визначається лікарем-педіатром для кожної дитини індивідуально.


Важливо для безпеки вашої дитини :

  • Не давайте дитині печиво в положенні лежачи
  • Наглядайте за дитиною, коли вона їсть


Особливості зберігання :
Закритий пакет(упаковку) зберігаєте в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 3 З до 25 С. Відкритий пакет(упаковку) щільно закривайте і бережіть в сухих і гігієнічних умовах при кімнатній температурі, максимум 25 С. Вміст відкритого пакету використайте впродовж трьох тижнів.

Меньш
Докладніше