Bebivita. Чай "Освіжаючий"(9007253101882) Збільшити

Bebivita. Чай "Освіжаючий"(9007253101882)

Bebivita (Бебивита)

1787

Новий

Для дітей з 6-ти місяців.
Маса нетто 200 р.

Детальніше

135,70 грн.

Інформація

Вік введення :

З 4 місяців

Склад: цукор, декстроза, екстракт меліси 1,0%, висушений яблучний сік 0,3%, висушені подрібнені груші 0,1%, натуральний яблучний ароматизатор 0,5%, мальтодекстрин, карамельний сироп, лимонна кислота.

Переваги(опис) продукту :

"Чай освіжаючий" Bebivita - це швидкорозчинний напій з фруктів і меліси, який має ніжний освіжаючий смак і приємний аромат, добре угамовує спрагу. Рекомендується в якості загальнозміцнюючого напою. Смачний як теплий, так і прохолодний. Добре угамовує спрагу, освіжаючий смак, суворий контроль якості. Злегка підсолоджений, вміст цукру 3,8 г в 100 мл Без штучних ароматизаторів, без барвників, без консервантів. Без ГМО.

Рекомендації по використанню:

Вживання:

дітям від 4-х до 6-ти місяців - до 150-200 мл в добу; дітям від 6-ти до 12-ти місяців - до 250 мл в доба; старшим дітям - по потребою.

Важливо! Приведена кількість напою є орієнтовною. Перед початком вживання потрібна консультація лікаря. Можлива індивідуальна підвищена чутливість до будь-якого компонента продукту.

Особливості приготування :

Стандартне розведення: на 100 мл питної води 4 г "Сухого швидкорозчинного напою "Чай освіжаючий" Bebivita. Неприпустимо використання води з колодязів і каптажних джерел для приготування дитячого харчування.

Спосіб приготування : одну чайну ложку "Сухого швидкорозчинного напою "Чай освіжаючий" Bebivita(4 г) додати до 100 мл теплої води. Після перемішування напій готовий. Давайте дитині завжди свіжі порції напою з чистої пляшки або з ложечки, відміряючи необхідну кількість. Не підсолоджуйте.

Умови зберігання :

Закриту банку зберігаєте в сухому місці при температурі від 3°C до 30°C. Перед першим використанням перевірте, щоб упаковка була не пошкоджена. Відкриту банку після кожного використання щільно закривайте і бережіть в сухому місці при кімнатній температурі чимдалі від сильних ароматичних речовин. Вміст відкритої банки використайте впродовж 3-х місяців.

Зтрана-производитель:

Швейцарія