"Ремедиа" Кукурудзяний кисіль, 200 г(021775) Збільшити

"Ремедиа" Кукурудзяний кисіль, 200 г(021775)

Remedia (Ремедиа)

1775

Новий

"Ремедиа" Кукурудзяний кисіль з 5 місяців.

Детальніше

131,10 грн.

Інформація

Завдяки рослинній клейковині, кукурудзяний кисіль КОРНФЛОР сприяє зменшенню кількості фізіологічних відрижок і повільному спорожненню шлунку дитини. Збалансовані вуглеводи кукурудзяного крохмалю(декстрин) забезпечують тривалий ефект насичення. Містить велику кількість натрію, необхідного для нормального функціонування бруньок.

Застосовується: для профілактики і лікування порушень з боку шлунково-кишкового тракту; при синдромі блювоти і відрижки у дітей(у шлунку дитини утворюється крохмальна харчова грудка, яка перешкоджає рефлекторній відрижці); при діареях, метеоризмі(здутті живота); для профілактики гіпотрофії.

Рекомендується: використати на початковій стадії переходу від грудного вигодовування до твердої їжі. Можна застосовувати в якості корективної добавки

Основні властивості:

- виготовлено з кукурудзи вирощеної без використання трансгенної інженерії

- без цукру, без солі, без консервантів, без глютену

- містить селен сприяючий дозріванню імунної системи

- містить залізо, яке перешкоджає розвитку анемії

- високий вміст вуглеводів

- засвоюється поступово і дає Вашому малюкові почуття ситості і спокою на тривалий час.

До складу каш "Ремедия" входять вітаміни і мінерали, додані за допомогою унікального процесу мікроінкапсуляції, який зберігає їх властивості. Організм дитини засвоює ці мікроелементи найщільніше, що відповідає його потребам.

Суху кашу "Ремедия" можна розчинити в дитячій молочній суміші, молоці, супі, соку або іншій будь-якій рідині. Рідина може бути холодною теплою, гарячіше, але не киплячою. Окріп сприяє утворенню грудочок.

Щоб подсладить кашу, можна додати виноградний цукор "Декстромед" виробництва "Ремедиа".

Характеристики

Тип кашіБезмолочна