Remedia. Вівсяна каша, 200 г(021829) Збільшити

Remedia. Вівсяна каша, 200 г(021829)

Remedia (Ремедиа)

021829

Новий

Remedia. Вівсяна каша, 200 г

Детальніше

131,10 грн.

Інформація

Remedia. Вівсяна каша, 200 г(Для внутрішнього ринку Ізраїлю) (021829)

Вівсяна крупа містить у великій кількості натуральні антиоксиданти - речовини, що підвищують опірність організму дитини до різних інфекцій і дій довкілля(радіонукліди, солі важких металів, стреси). Овес є багатим джерелом незамінної амінокислоти метіоніну, і магнію, необхідних для нормальної діяльності центральної нервової системи дитини. Достаток у вівсяній каші протеїнів і клітковини покращує усі обмінні процеси, сприяє зростанню і розвитку м'язової тканини. Вівсяна крупа покращує моторну функцію кишечника, посилює перистальтику. Застосовується: для профілактики і лікування порушень з боку шлунково-кишкового тракту; при метеоризмі(здутті живота); болях в ділянці живота; дисбактеріозі; порушенні стільця(замках); для зміцнення імунної системи дитини - для підвищення опірності організму до різних інфекцій, особливо верхніх дихальних шляхів; при занепокоєнні дитини, порушенні сну; для профілактики і лікування запальних захворювань шкіри(піодермії), при гіпотрофіях.

Основні властивості:

- без цукру, без солі, без консервантів;

- містить селен сприяючий дозріванню імунної системи;

- містить залізо, яке перешкоджає розвитку анемії;

- багата харчовими волокнами;

- легко засвоюється.

До складу каш "Ремедия" входять вітаміни і мінерали, додані за допомогою унікального процесу мікроінкапсуляції, який зберігає їх властивості. Організм дитини засвоює ці мікроелементи найщільніше, що відповідає його потребам.

Суху кашу "Ремедия" можна розчинити в дитячій молочній суміші, молоці, супі, соку або іншій будь-якій рідині. Рідина може бути холодною теплою, гарячіше, але не киплячою. Окріп сприяє утворенню грудочок.

Щоб подсладить кашу, можна додати виноградний цукор "Декстромед" виробництва "Ремедиа".

Характеристики

Тип кашіБезмолочна