Hipp. Безмолочна каша "Вівсяна", 200 г 5 мес+ (9062300125990) Збільшити

Hipp. Безмолочна каша "Вівсяна", 200 г 5 мес+ (9062300125990)

HiPP (ХиПП)

3017-02

Новий

Безмолочна органічна каша "Вівсяна" для дітей з 5-ти місяців.

Детальніше

121,50 грн.

Інформація

Вік введення :

з 5-ти місяців

Склад: 100% органічне вівсяне борошно з цілісного вівса, вітамін В1. Містить глютен.

Переваги продукту :

Безмолочна органічна каша "Вівсяна" HiPP на основі цілісного органічного вівса, не вимагає варіння, а просто розводиться водою. Продукт не містить цукру, молочного білку, ароматизаторів, барвників, консервантів, ГМО і виготовлений з цілісного вівса, вирощеного органічним методом (без використання хімічних добрив, пестицидів і засобів стимуляції зростання рослин), що гарантує його користь і безпеку. З цінним вітаміном В1, для кращого функціонування нервової системи, легко засвоюється.

Рекомендації по використанню:

Використовується як прикорм з 5 місяців життя. Починайте давати кашу приблизно з 1 десертної ложки перед молочним годуванням. Поступово впродовж декількох днів збільшуйте кількість до вікової норми (5-6 місяців - 50-150 мл, 7-8 місяців - 150-170 мл, 9-12 місяців - 180-200 мл). Приведені об'єми є орієнтовними, необхідний об'єм каші залежить від віку початку введення прикорму і апетиту дитини.

  1. Перш ніж Ви почнете доповнювати раціон дитини прикормом, порадьтеся з Вашим лікарем-педіатром. Можлива індивідуальна підвищена чутливість до будь-якого компонента продукту.
  2. Для здоров'я Вашої дитини дуже важливо, щоб Ви точно дотримувалися рекомендацій відносно приготування і дозування.
  3. Кашу давайте з ложечки і готуйте для годування завжди свіжу порцію.

Особливості приготування :

Безмолочна каша.

Закип'ятіть свіжу питну воду і охолодіть її до температури 50°C. Покладіть в тарілку приблизно 2 ст. л. сухої органічної каші "Вівсяної" НіРР. 100 мл кип'яченої води додайте до сухої каші і перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші! Для приготування безмолочної каші з фруктами додайте невелику кількість низкоаллергенного фруктового пюре НіРР(наприклад, "Перше дитяче яблуко"), перемішайте.

Молочна каша.

Приготування з молочною сумішшю.

Приготуйте 200 мл молочної суміші HiPP, або інший, до якої звикла дитина, як для питва з пляшки. Покладіть в тарілку 3-4 ст. л. сухої органічної каші "Вівсяної" НіРР. Додайте до сухої каші приготовану молочну суміш і перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші.

Приготування з молоком для більше старших дітей.

Закип'ятіть 100 мл молока + 100 мл води, охолодите до 50°C. Покладіть в тарілку 3-4 ст.л. сухої органічної каші "Вівсяної" НіРР. Додайте до сухої каші приготоване молоко і перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші.

Умови зберігання :

Закритий пакет зберігаєте в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 3°З до 25°С. Відкритий пакет(упаковку) щільно закривайте і бережіть в сухих і гігієнічних умовах при кімнатній температурі, макс. 25°С. Вміст відкритого пакету використайте впродовж 3-4 тижнів.

Країна-виробник:

Хорватія

Характеристики

Тип кашіБезмолочна