"Ремедиа" Багатозернова каша безмолочна 200 г(021805) Expand

"Ремедиа" Багатозернова каша безмолочна 200 г(021805)

Remedia (Ремедиа)

021805

New

"Ремедиа" безмолочна Багатозернова каша з 6 місяців.

More details

129,20 грн.

More info

"Ремедиа" Багатозернова каша, 200 г(021805)

Містить повний набір усіх необхідних дитині злакових - гречка, жито, ячмінь, овес, рис, манна крупа. Комбінація зерен гречки, рису і вівса обумовлює максимальний вміст рослинних протеїнів, збалансований зміст корисних жирних кислот, вуглеводів і клітковини. Швидкий і тривалий ефект, що насичує, завдяки наявності в житньому борошні амінокислоти триптофану. Після годування дає дитині відчуття ситості і заспокоєння. Застосовується: для профілактики і лікування природжених і придбаних гіпотрофії; порушень з боку нервової системи - синдрому нервово-рефлекторної збудливості; при занепокоєнні дитини; порушень з боку шлунково-кишкового тракту, при метеоризмі(здутті живота), в комплексному лікуванні дисбактеріозів, порушенні стільця; для профілактики полігіповітамінозів.

Основні властивості:

- без цукру, без солі, без консервантів;

- містить селен сприяючий дозріванню імунної системи;

- містить залізо, яке перешкоджає розвитку анемії;

- засвоюється поступово і дає Вашому малюкові почуття ситості і спокою на тривалий час.

До складу каш "Ремедия" входять вітаміни і мінерали, додані за допомогою унікального процесу мікроінкапсуляції, який зберігає їх властивості. Організм дитини засвоює ці мікроелементи найщільніше, що відповідає його потребам.

Суху кашу "Ремедия" можна розчинити в дитячій молочній суміші, молоці, супі, соку або іншій будь-якій рідині. Рідина може бути холодною теплою, гарячіше, але не киплячою. Окріп сприяє утворенню грудочок.

Щоб подсладить кашу, можна додати виноградний цукор "Декстромед" виробництва "Ремедиа".

Data sheet

Тип кашіБезмолочна