Sale! Nordic. Пшеничні пластівці, 600 р.(105794) до 24/02/2021 Expand

Nordic. Пшеничні пластівці, 600 р.(105794) до 24/02/2021

Nordiс (Нордик)

5794

New

"Nordic" Пшеничні пластівці не містять консервантів, ароматизаторів і барвників. Це унікальне джерело енергії для тих, хто веде активний спосіб життя або займається важкою фізичною працею.

More details

20,00 грн.

47,00 грн.

-27,00 грн.

More info

Пшеничні пластівці містять крохмаль, вуглеводи, різні білки : лейкозип, глютенін, гліадин, а також клітковина, фосфор, калій, кальцій, магній, кремній, хром, мідь, селен, йод, вітаміни С, D, Р і ряд інших речовин. Зародки пшениці багаті вітаміном Е, що покращує кровообіг, і що запобігає утворенню тромбів.

Пшениця багата вітамінами групи В - найважливішими антиоксидантами, що беруть участь у вуглеводному живленні клітин, необхідними для нормального кровообігу, гормонального обміну, засвоєння вітамінів і роботи шлунково-кишкового тракту. Вживання пшеничних пластівців також підвищує імунітет і сприяє очищенню організму від шлаків.

Корисні речовини, що містяться в пшениці, благотворно впливають на роботу кровоносною і нервовою систем, уповільнюють процеси старіння, покращують стан шкіри і нігтів, відновлюють колір волосся.

Це унікальне джерело енергії для тих, хто веде активний спосіб життя або займається важкою фізичною працею.

Data sheet

Тип кашіБезмолочна