Nordic. Пластівці 4 види зернових, 600 р.(6411200105770) Expand

Nordic. Пластівці 4 види зернових, 600 р.(6411200105770)

Nordiс (Нордик)

105770

New

"Nordic" 4 злаки не містять консервантів, ароматизаторів і барвників.

Каша Nordic 4 злаки рекомендована усім, хто піклується про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких!

More details

51,90 грн.

More info

"Nordic" пластівці 4 види зернових, 600 р.(105770)

Для каші Nordic 4 злаки фінські фахівці підібрали максимально корисне сочетаниезлаков: овес, пшениця, ячмінь і жито.

Овес допомагає роботі кишечника, контролює засвоєння жиру організмом. Зерна вівсянки, навіть подрібнені, діють як свого роду скраб для кишечника, очищаючи його стінки від "сміття" і виводячи усі шлаки. Вівсянка благотворно впливає на стан шкіри, нормалізують обмін речовин, і активізує захисні сили організму.

Пшениця містить вуглеводи, різні білки, такі як лейкозип і глютенін, а також клітковину, фосфор, калій, кальцій, магній, витаминыгруппы B1, Е і безліч інших корисних речовин. Пшениця вважається цінним оздоровчим продуктом, особливо для людей, зайнятих важкою фізичною працею.

Ячмінь служить цінним джерелом калію, магнію, фосфору, багатьох інших мінеральних речовин, а також вітамінів Е, РР, В4, В3, В6. Ячмінні пластівці сприяє зниженню рівня холестерину і уповільнюють підйом рівня цукру в крові після їди.

Жито містить велику кількість клітковини, прискорюючої виведення шлаків з кишечника, допомагає запобігти цілий ряд шлунково-кишкових захворювань. Окрім цього, житні пластівці створюють відчуття ситості, уберігаючи від переїдання.

Data sheet

Тип кашіБезмолочна