HIPP. "Чай для підвищення лактації", 200 р.(9062300104292) Expand

HIPP. "Чай для підвищення лактації", 200 р.(9062300104292)

HiPP (ХиПП)

2348-01

New

Маса нетто 200 р.

More details

173,40 грн.

More info

Вік введення :

Склад:декстроза, екстракт мелисы 3,1%, натуральний ароматизатор лимонної трави 2%, екстракт кропиви, екстракт фенхелю 0,9%, екстракт кмину 0,2%, екстракт анісу 0,1%.

Переваги(опис) продукту : Швидкорозчинний трав'яний напій для підвищення лактації у годуючих матерів. "Чай для підвищення лактації" НіРР виготовлений з натуральних екстрактів лікарських трав, які сприяють значному виробленню грудного молока і покращують самопочуття годуючої жінки. Ароматний і приємний на смак. Швидкорозчинний трав'яний напій, без барвників, без штучних ароматизаторів, без консервантів, без глютену, без ГМО.

Рекомендації по використанню:

-для профілактики недостатнього вироблення грудного молока вживати по 1-2 чашки напою в день;

-при лактаційних кризах застосовувати не менше ніж три рази в день по чашці гарячого напою за 15-20 хвилин до годування дитини(при одночасному збільшенні загальної кількості спожитої рідини).

Особливості приготування : 2 чайних ложки "Чаю для підвищення лактації" НіРР розчинити в чашці(200 мл) гарячої або теплої кип'яченої води. За бажанням кількість води для розчинення(чи іншої рідини - чорного, зеленого чаю і тому подібне) може бути збільшена. Після перемішування напій готовий. Готуйте завжди свіжі порції чаю.

Можлива індивідуальна підвищена чутливість до будь-якого компонента продукту.

Умови зберігання : Закриту банку зберігаєте в сухому місці при температурі від 3°C до 30 °C. Відкриту банку щільно закривайте після кожного використання і бережіть в сухому місці при кімнатній температурі. Вміст відкритої банки використайте впродовж 6 місяців.

Зтрана-производитель: Швейцарія.