Акція! HiPP. Груші "Уільям Крісті", 125 р.(9062300131663) Збільшити

HiPP. Груші "Уільям Крісті", 125 р.(9062300131663)

HiPP (ХиПП)

4262-01

Новий

Фруктове пюре HIPP Груші "Уільям Крист" для дітей з 4-х місяців.

Детальніше

35,30 грн.

44,16 грн.

-8,86 грн.

Інформація

Вік введення :

з 4 місяців

Склад:органічні груші "Уільям Крист" 100%.

Переваги продукту :

"Груші "Уільям Крист" - це органічне фруктове пюре, гомогенізоване, низкоаллергенное, збагачене вітаміном С, без додавання цукру, не містить глютен, без ароматизаторів, без барвників, без консервантів, проносить стілець, не містить генетично модифікованих компонентів(без ГМО).

Знак HiPP ORGANIC гарантує найвищу якість органічних продуктів HiPP і застосування до них суворіших вимог порівняно з вимогами законодавства Європейського Союзу відносно органічних продуктів.

ORGANIC. Органічний продукт. На етикетці розміщений європейський і власний органічні знаки, кодовий номер органу, який зробив сертифікацію виробництва органічної продукції, сировини і/або органу, який зробив сертифікацію органічної продукції.

Рекомендації по використанню:

Перед початком вживання потрібна консультація лікаря. Можлива підвищена чутливість до інгредієнтів продукту. Візьміть необхідну кількість пюре(не використайте металеву ложку), підігрійте і перевірте температуру. Починайте з 1 ч. ложки і поступово збільшуйте кількість(у 4-6 міс. - 40-60 г у день, у 7-12 міс. - 70-125 г у день, старшим дітям - по потребі).

Приготування: Пюре готове до вживання.

Умови зберігання : Непочату баночку зберігаєте при температурі від 3°З до 25°С. За відсутності бавовни під час першого відкриття баночки і за наявності ушкоджень продукт вживати не можна. Відкриту баночку бережіть в холодильнику і використайте в течії 3-х днів.

Зтрана-производитель:

Угорщина

Характеристики

Вид пюреФруктове пюре