Пюре Gerber "Персик", 80 гр. (513992) Збільшити

Пюре Gerber "Персик", 80 гр. (513992)

Gerber (Гербер)

3992

Новий

Фруктове пюре GERBER® "Персик" для дітей з 4-х місяців.
Без додавання крохмалю і цукру. Виготовлено без використання генетично модифікованих інгредієнтів, штучних консервантів, барвників і ароматизаторів.

Детальніше

27,40 грн.

Інформація

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує виключно грудне вигодовування в перші шість місяців і подальше введення прикорму при продовженні грудного вигодовування. Gerber підтримує цю рекомендацію. Для ухвалення рішення про терміни і спосіб введення цього продукту в раціон дитини потрібна консультація педіатра. Вікові обмеження вказані на упаковці товарів відповідно до законодавства України.

Пюре Gerber "Персик" підходить для початку введення прикорма*. Спеціальний спосіб приготування дозволяє зберегти смак, запах і колір натуральних овочів і фруктів.
*Проконсультуйтеся з лікарем, коли вводити в раціон Вашого малюка це пюре, що підходить для першого прикорму.
Пюре зберігати при температурі від +6° до +25°З, берегти від прямих сонячних променів. Відкриту банку зберігати в холодильнику. Після відкриття спожити впродовж 24 годин. У разі відсутності бавовни, під час відкриття банки, вживати не можна.
Пюре готове до вживання. Перед вживанням перемішати. Розпочинайте годування з 1 чайної ложки, поступово збільшуючи обьем.

Характеристики

Вид пюреФруктове пюре