Пюре Gerber "Яблуко, чорнослив", 130 гр. (514951) Expand

Пюре Gerber "Яблуко, чорнослив", 130 гр. (514951)

Gerber (Гербер)

4951

New

Фруктове пюре GERBER® "Яблуко, чорнослив" для дітей з 5-ти місяців.
Без додавання крохмалю і цукру. Виготовлено без використання генетично модифікованих інгредієнтів, штучних консервантів, барвників і ароматизаторів.

More details

34,30 грн.

More info

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує виключно грудне вигодовування в перші шість місяців і подальше введення прикорму при продовженні грудного вигодовування. Gerber підтримує цю рекомендацію. Для ухвалення рішення про терміни і спосіб введення цього продукту в раціон дитини потрібна консультація педіатра. Вікові обмеження вказані на упаковці товарів відповідно до законодавства України.

Пюре Gerber "Яблуко і чорнослив" внесе необхідну різноманітність в раціон малюка і підійде для плавного розширення рациона*. Спеціальний спосіб приготування дозволяє зберегти смак, запах і колір натуральних фруктів.

Вживання / спосіб приготування : пюре готове до вживання. Перед вживанням перемішати. Розпочинайте годування з 1 чайної ложки, поступово збільшуючи об'єм.

Склад: пюре з яблук(60%), вода питна, пюре з чорносливу(15%). Без ГМО. Для дітей з 6 місяців, згідно із законодавством України.

Особливості зберігання : пюре зберігати при температурі від +6° до +25°З, берегти від прямих сонячних променів. Відкриту банку зберігати в холодильнику. Після відкриття спожити впродовж 24 годин. У разі відсутності бавовни, під час відкриття банки, вживати не можна.

*Проконсультуйтеся з лікарем, коли вводити в раціон вашого малюка це пюре.

Data sheet

Вид пюреФруктове пюре