HIPP. Пюре "Яблука з бананами", 125 р.(9062300138723) Expand

HIPP. Пюре "Яблука з бананами", 125 р.(9062300138723)

HiPP (ХиПП)

4210-03

New

Фруктове пюре HIPP "Яблука з бананами" для дітей з 4-х місяців.

More details

43,00 грн.

More info

Вік введення :

з 4 місяців

Склад:органічні фрукти 100%(органічні яблука 77%, органічні банани 23%).

Переваги продукту :

"Яблука з бананами" - це органічне фруктове пюре, гомогенізоване, без додавання цукру, не містить глютен, без ароматизаторів, без барвників, без консервантів, без загусників - при розшаруванні перемішайте, регулює стілець, без ГМО.

Знак HiPP ORGANIC гарантує найвищу якість органічних продуктів HiPP і застосування до них суворіших вимог порівняно з вимогами законодавства Європейського Союзу відносно органічних продуктів.

ORGANIC. Органічний продукт. На етикетці розміщений європейський і власний органічні знаки, кодовий номер органу, який зробив сертифікацію виробництва органічної продукції, сировини і/або органу, який зробив сертифікацію органічної продукції.

Рекомендації по використанню:

Перед початком вживання потрібна консультація лікаря. Можлива підвищена чутливість до інгредієнтів продукту. Візьміть необхідну кількість пюре(не використайте металеву ложку), підігрійте і перевірте температуру. Починайте з 1 ч. ложки і поступово збільшуйте кількість(у 4-6 міс. - 40-60 г у день, у 7-12 міс. - 70-125 г у день, старшим дітям - по потребі).

Приготування: Пюре готове до вживання.

Умови зберігання : Непочату баночку зберігаєте при температурі від 3°З до 25°С. За відсутності бавовни під час першого відкриття баночки і за наявності ушкоджень продукт вживати не можна. Відкриту баночку бережіть в холодильнику і використайте в течії 3-х днів.

Зтрана-производитель:

Угорщина

Data sheet

Вид пюреФруктове пюре