BABYBJORN. Горшок Смарт (Smart Potty), бледно-желтый/белый (51266) Expand

BABYBJORN. Горщик Смарт(Smart Potty), блідо-жовтий/білий(7317680512666)

BABYBJÖRN

51266

New

1 152,45 грн.

More info

Компактний, практичний і простий у відході горщик.

Baby Björn Smart Potty - це компактний і зручний горщик, який ви можете тримати під рукою для своєї дитини, - як вдома, так і в поїздках. Горщик зручний і твердо стоїть на підлозі, навіть коли ваша дитина совається. Його також легко чистити. Smart Potty розроблений в Швеції і випускається в декількох кольорах, які сподобаються як маленьким дітям, так і батькам.

  • Компактний і практичний горщик

Smart Potty - це компактний, низький і зручний горщик, який ідеально підходить для невеликих ванн кімнат. Він легкий і його зручно брати з собою в поїздки.

  • Міцний і зручний

Smart Potty має продуманий дизайн, який робить його зручним для використання. Завдяки гумовій смужці внизу горщик залишається на місці, навіть коли ваша дитина рухається.

  • Легке чищення

Горщик має гладкі поверхні, без кутів або поглиблень, в яких може накопичуватися бруд. Чистити горщик легко: просто використайте розумну ручку спереду, щоб вийняти внутрішній горщик, випорожнити його, витерти або обполоснути під струменем води.

  • Матеріали для дітей

Smart Potty виготовлений з пластика, ПВХ, що не містить, і BPA, який піклується про шкіру вашої дитини.

  • Розумний дизайн з м'якими контурами

Широкий край внутрішнього горщика м'яко закруглений, щоб він не затиснув шкіру вашої дитини.

  • Високий захист від бризок запобігає розливам

Smart Potty має високий захист від бризок, що гарантує відсутність розливів.
Практична ручка
Ручка на задній панелі дозволяє легко переміщати Smart Potty з кімнати до кімнати. Ваша дитина може нести горщик без сторонньої допомоги, оскільки ручка спроектована як для маленької руки дитини, так і для руки дорослого.

  • Довгий термін служби

Горщик виготовлений зі зносостійких і міцних матеріалів преміум-класу з дуже довгим терміном служби.

  • Матеріали

Smart Potty виготовлений з поліпропілену(ПП) і термопластичного еластомера(ТПЭ).

  • Інструкції по відходу

Горщик легко чистити завдяки зручному внутрішньому горщику. Використайте розумну ручку спереду, щоб підняти внутрішній горщик, випорожнити його і витерти або промити під струменем води.

  • Перевірено і безпечне

Усі вироби для ванних кімнат від Baby Björn відповідають вимогам безпеки пластика в Європі і США. Це означає, що пластик, який ми використовуємо, постійно піддається ретельному тестуванню на бісфенол А(БФА) і інші шкідливі речовини. Це важливо для нас!