BABYBJORN. Горшок-кресло (Potty Chair), темно-зеленый/белый (55268) Expand

BABYBJORN. Горщик-крісло(Potty Chair), темно-зелений/білий(7317680552686)

BABYBJÖRN

55268

New

1 454,10 грн.

More info

Зручний і міцний горщик, який легко чистити.

Baby Björn Potty Chair - це добре продуманий горщик з м'якими контурами, високою спинкою і зручними підлокітниками. Ваша дитина може просто сидіти склавши руки, відпочивати або грати увесь необхідний час. Горщик залишається на місці, навіть коли ваша дитина совається! Внутрішній горщик легко вийняти, випорожнити і промити або протерти. Невелике крісло розроблене в Швеції і доступне в декількох кольорах, які гармоніюють з іншими нашими продуктами.

  • Зручний горщик зі спинкою і підлокітниками

Горщик має високу спинку і підлокітники, завдяки яким вашій дитині зручно сидітиме і відпочиватиме. Ваша дитина зможе легко сісти і встати без сторонньої допомоги.

  • Міцний дизайн з гумовою смугою

Міцний дизайн нашого невеликого стільця запобігає його перекиданню. Завдяки гумовій смужці під ногами горщик залишається на місці, навіть коли ваша дитина рухається.

  • Легко очистити і очистити

У маленького стільця є гладкі поверхні, без кутів або поглиблень, де може збиратися бруд. Його легко чистити: просто використайте розумну ручку спереду, щоб вийняти внутрішній горщик, випорожнити його і витерти або обполоснути під проточною водою.

  • Матеріали для дітей

Горщик виготовлений з міцного, ПВХ, що не містить, і BPA пластика, що не містить, який піклується про шкіру вашої дитини.

  • Розумний дизайн з м'якими контурами

Широкий край внутрішнього горщика м'яко закруглений, щоб він не затиснув шкіру вашої дитини.

  • Практична ручка

Ручка на спинці невеликого стільця полегшує пересування по будинку.

  • Довгий термін служби

Горщик виготовлений зі зносостійких і міцних матеріалів преміум-класу з дуже довгим терміном служби. Просто замініть внутрішній горщик, якщо необхідно, щоб стілець знову став новим.