Kidigo. Качеля Аист (12222) Expand

Kidigo. Качеля Лелека(12222)

Kidigo

12222

New

19 990,00 грн.

More info

Елемент дитячого устаткування для дитячих майданчиків. Ексклюзивна лінія дитячих майданчиків і дитячого устаткування. Завдяки хитрому інженерному рішенню, дана дитяча качеля дає можливість отримати максимальну кількість задоволення і емоцій. До того ж дитяча качеля може використовуватися більш ніж одним малюком.


Експлуатація виробу

Устаткування призначене для частки або муніципального використання, тільки для дітей у віці від 5 до 14 років, на відкритих майданчиках.

Вага користувача не повинна перевищувати 80 кг

Рекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче за яку знаходиться і / або розміщувати інші вироби заборонено, складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.

Забороняється використання виробу за несприятливих погодних умов(ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер і так далі), при яких існує можливість травмування дитини.


Розмір виробу в собраном виді
3,05х1, 3х2, 3

Забороняється:

Пересування по дошці виробу або іншим конструктивним елементам не призначеним для цього, а також використання її в інших цілях.

В цілях безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу за складних погодних умов, при яких існує можливість травмування дитини.