Kidigo. Качеля Ураган (12210) Expand

Kidigo. Качеля Ураган(12210)

Kidigo

12210

New

11 750,00 грн.

More info

Елемент дитячого устаткування для дитячих майданчиків. Ексклюзивна лінія дитячих майданчиків і дитячого устаткування. Завдяки хитрому інженерному рішенню, ця качеля дає можливість отримати максимальну кількість задоволення і емоцій. Тяжкість розподілена таким чином, що ваша дитина може не обмежувати себе в напрямах розгойдування. З одного боку сидіння є гумовою шиною, а з іншого боку виглядає ультрасучасно. Цю гойдалку ще називають маятниковою.

Експлуатація виробу.

Устаткування призначене для частки або муніципального використання, тільки для дітей у віці від 6 до 12 років, на відкритих майданчиках.

Вага користувача не повинна перевищувати 80 кг

Рекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче за яку знаходиться і / або розміщувати інші вироби заборонено, складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.

Забороняється використання виробу за несприятливих погодних умов(ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер і так далі), при яких існує можливість травмування дитини.

Розмір виробу в собраном виді

3,7x2,8x2,0


Забороняється:

Пересування по дошці виробу або іншим конструктивним елементам не призначеним для цього, а також використання її в інших цілях.

В цілях безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу за складних погодних умов, при яких існує можливість травмування дитини.