Kidigo. Паровозик Малыш (12606) Expand

Kidigo. Паровозик Малюк(12606)

Kidigo

12606

New

55 900,00 грн.

More info

Фантазійний дитячий ігровий комплекс є барвистим паровозиком з водостійкої фанери, дошки і бруса покритих двома шарами спеціальної фарби.

Модель дозволить дитині розвинути спритність, силу, зміцнити вестибулярний апарат. Комплекс може бути використаний цілою оравою хлоп'ят - кожен знайде собі
захоплення, а заразом і друга по іграх.

Щоб малюк ріс здоровим, йому просто необхідно рухатися. Саме для цих цілей призначений цей дитячий ігровий комплекс, де дитина активно відпочине і непомітна для себе виконає різні фізичні вправи.

У нас ви можете купити дитячу гірку і іншу продукцію для облаштування дитячих майданчиків.

Експлуатація виробу

Устаткування призначене для частки або муніципального використання, тільки для дітей у віці від 6 до 12 років, на відкритих майданчиках.Вага користувача не повинна перевищувати 80 кгРекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче за яку знаходиться і / або розміщувати інші вироби заборонено, складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.Забороняється використання виробу за несприятливих погодних умов(ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер і так далі), при яких існує можливість травмування дитини.

Розмір виробу в собраном виді


4,9 х 1,2 х 2,21