Kidigo. Детский комплекс Вагончик, высота горки 1,5 м (11784) Expand

Kidigo. Дитячий комплекс Вагончик, висота гірки 1,5 м(11784)

Kidigo

11784

New

64 615,00 грн.

More info

Ігровий комплекс для дитячий майданчиків. Є класичним варіантом дитячого комплексу з містком, гіркою, ліаною і повноцінною спортивною зоною.

Комплектація дитячого комплексу "Вагончик"

Як і уся наша дитячо-спортивна продукція, цей комплекс, за бажанням замовника, може комплектуватися додатковими спортивними елементами.

Експлуатація виробу


Устаткування призначене для частки або муніципального використання, тільки для дітей у віці від 6 до 12 років, на відкритих майданчиках.

Вага користувача не повинна перевищувати 80 кг


Рекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче за яку знаходиться і / або розміщувати інші вироби заборонено, складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.


Забороняється використання виробу за несприятливих погодних умов(ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер і так далі), при яких існує можливість травмування дитини.Експлуатація продукції :Забороняється:
Продукцію рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, в дворах, в дошкільних і шкільних установах, а також на приватних ділянках. Рекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче за яку знаходитися і/або розміщувати інші вироби заборонено, складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.Пересування по дошці виробу або іншим конструктивним елементам не призначеним для цього, а також використання її в інших цілях. В цілях безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу за складних погодних умов, при яких існує можливість травмування дитини.

Розмір виробу в собраном виді

5,9х5, 37х3, 45