Kidigo. Детский комплекс Стена, высота горки 1,2 м и 1,5 м (11294) Expand

Kidigo. Дитячий комплекс Стіна, висота гірки 1,2 м і 1,5 м(11294)

Kidigo

11294

New

85 140,00 грн.

More info

Дитячий комплекс для дитячих майданчиків. Входить в класичну линиию дитячих комплексів. Сучасний дитячий комплекс для усіх типів дитячих майданчиків.

Комплектація дитячого комплексу "Стіна"

Багатофункціональний дитячий комплекс складається з трьох веж, двох гірок заввишки 1,2 і 1, 5 метрів, двох містків і лазалок.

Комплекс, за бажанням замовника, може комплектуватися додатковими спортивними елементами.

Експлуатація виробу

Устаткування призначене для частки або муніципального використання, тільки для дітей у віці від 6 до 12 років, на відкритих майданчиках.Вага користувача не повинна перевищувати 80 кгРекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче за яку знаходиться і / або розміщувати інші вироби заборонено, складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.Забороняється використання виробу за несприятливих погодних умов(ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер і так далі), при яких існує можливість травмування дитини.


Експлуатація продукції :Забороняється:
Продукцію рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, в дворах, в дошкільних і шкільних установах, а також на приватних ділянках. Рекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче за яку знаходитися і/або розміщувати інші вироби заборонено, складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.Пересування по дошці виробу або іншим конструктивним елементам не призначеним для цього, а також використання її в інших цілях. В цілях безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу за складних погодних умов, при яких існує можливість травмування дитини.

Розмір виробу в собраном виді

6,1х4, 77х3, 45