Kidigo. Детский комплекс Шестигранник (11344) Expand

Kidigo. Дитячий комплекс Шестигранник(11344)

Kidigo

11344

New

119 110,00 грн.

More info

Дитячий комплекс для дитячих майданчиків. Є класичним варіантом дитячого комплексу. Оригінальний дитячий комплекс з 5-ма вежами, трема переходами, гіркою заввишки 1, 5 метра і лазалок.

Комплектація дитячого комплексу "Шестигранник"


Багатофункціональний дитячий комплекс складається з п'яти веж, трьох переходів, гірки заввишки 1,5 метра і різних лазалок.

Комплекс, за бажанням замовника, може комплектуватися додатковими спортивними елементами.

Експлуатація виробу

Устаткування призначене для частки або муніципального використання, тільки для дітей у віці від 6 до 12 років, на відкритих майданчиках.Вага користувача не повинна перевищувати 80 кгРекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче за яку знаходиться і / або розміщувати інші вироби заборонено, складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.Забороняється використання виробу за несприятливих погодних умов(ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер і так далі), при яких існує можливість травмування дитини.Експлуатація продукції :Забороняється:
Продукцію рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, в дворах, в дошкільних і шкільних установах, а також на приватних ділянках. Рекомендується проінформувати дитину про порядок застосування виробу. Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче за яку знаходитися і/або розміщувати інші вироби заборонено, складає 1,5 м. на всі боки від проекції виробу.Пересування по дошці виробу або іншим конструктивним елементам не призначеним для цього, а також використання її в інших цілях. В цілях безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу за складних погодних умов, при яких існує можливість травмування дитини.

Розмір виробу в собраном виді

8,0х7, 1х4, 1