Chicco. Універсальні ходунки Chicco 3 в 1(79415.42) Збільшити

Chicco. Універсальні ходунки Chicco 3 в 1(79415.42)

Chicco

Новий

Chicco. Універсальні ходунки Chicco 3 в 1
Вес: 7,5 кг
Розміри: 68 x 50 x 75.

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ CHICCO 6 МІСЯЦІВ.

Детальніше

 • Зеленый
 • Оранжевый

3 690,00 грн.

Доставка:

 • delivery iconНова Пошта.
  Замовлення від 3000 грн. доставимо Безкоштовно
 • delivery iconУкрпошта.
  Замовлення від 2000 грн. доставимо Безкоштовно
 • delivery iconКур'єром по Києву.
  Замовлення від 500 грн доставимо за 20 грн.
  Замовлення від 2000 грн доставимо за 1 грн.
  Замовлення по Лівому берегу від 300 грн. доставимо за 1 грн.

Способи оплати:

 • payment iconПри отриманні
 • payment iconКарткою будь-якого банку
 • payment iconНа картку ПриватБанк
 • payment iconНа карту Монобанк

Інформація

Нові мультифункціональні ходунки 3 в 1 - універсальний центр активності, який адаптується до потреб дітей від 6 місяців і до 3-х років. Центр активності сприяє розвитку координації дви-жений, рівноваги, стимулює розвиток слухових, зорових і тактильних навичок дітей на кожному етапі розвитку :


- з 6 до 12 місяців центр використовується як ходунки. Ходунки розвивають коор-динацию рухів і учать тримати баланс. Ходунки обладнані комфортним сидінням, яке повторює форму тіла дитини. Сидіння легко регулюється по висоті на 2 рівні завдяки зручній кнопці. За безпеку дитини в ходунках відповідають 7 стопперів, які зупиняють русі ходунків при зіткненні з порогом;
- з 12 до 24 місяців. Ходунки трансфор-мируются в центр для перших кроків. Центр для перших кроків допомагає малюкові робити перші кроки і досліджувати світ безпечно і упевнено. Центр регулюється по висоті, аідлаштовуючись під зростання дитини(2 рівні) і обладнаний ергономічними ручками з м'якими наконечниками, які також можна відрегулювати по висоті(2 рівні);

- з 18 до 36 місяців. Машинка для катання - перший дитячий транспорт. Дитина катається на машинці відштовхуючись ніжками, що сприяє розвитку координації дви-жений.

Центр активності обладнаний інтерактивною ігровою панеллю з множиною розваг, кольоровими вогниками і приємною музикою. Музична панель має 2 вигляд звуків : нейтральні і веселі. Кожен рух деталей ігрової панелі супроводжується музикою. Ігрова панель знімна, її можна використати окремо.