Tia-sport. Набор пуфиков детских Пилюльки 4 шт 40х30 см цвет в ассорт (sm-0697) Expand

Tia - sport. Набір пуфів дитячих Пігулки 4 шт 40х30 см колір в ассорт(sm - 0697)

Tia-sport

sm-0697

New

2 200,00 грн.

More info

Набір пуфів дитячих Пігулки(4 шт.)

Габаритний розмір: діаметр - 40 см, висота - 30 см

Матеріал: тканина Оксфорд 600 D підвищеної щільності з водовідштовхувальними властивостями, поліестер(внутрішній чохол), пінополістирол цілісний в гранулах, змійка.

Опис: Яскраві, кольорові пуфи - це не лише місце для зайняття і відпочинку, а ще і цікавий ігровий тренажер. Малюк вивчає кольори, докладає фізичних зусиль із підняття виробу, перекочування, перестановки. З подібних циліндрів-пуфів можна будувати вежі, арки, городки. Крім того, це відмінний спосіб ідентифікації предметів інтер'єру під конкретну дитину, що особливо важливо для дитячих садів і установ дитячого розвиваючого профілю.

Застосування: встановлюється в домашніх ігрових кімнатах і залах розважальних центрів, в розвиваючих установах дошкільного і молодшого шкільного віку. Призначений для розвитку образного мислення, великої моторики. Сприяє формуванню логічного мислення, служить інструментом повчальних і розважальних ігор. Сприятливо впливає на фізичний розвиток малюка, реалізує вихід невгамовної дитячої енергії. Тактильні відчуття і колірне поєднання створюють гармонійне сприйняття ігрового середовища.

Особливості: безпечний, міцний, м'який. Має знімний чохол. Легко миється і чиститься. Призначений для дітей від 1 року.
Гарантія: 6 місяців