Акція! HIPP. М'ясне пюре з Яловичини, 80 р.(9062300126034) Збільшити

HIPP. М'ясне пюре з Яловичини, 80 р.(9062300126034)

HiPP (ХиПП)

6004

Новий

З 4-х місяців.

Детальніше

45,80 грн.

57,27 грн.

-11,47 грн.

Інформація

Вік введення :з 4 місяців

Склад:органічна яловичина 40%, вода, органічний рис відварений, органічна рапсова олія 1,2%.

Переваги продукту :

"М'ясне пюре з яловичини" - це низкоаллергенное, гомогенизированое м'ясне пюре, не містить глютен; не містить молочний білок, без додавання солі; без ароматизаторів; без барвників; без консервантів; не містить генетично модифікованих компонентів(без ГМО).

Знак HiPP ORGANIC гарантує найвищу якість органічних продуктів HiPP і застосування до них суворіших вимог порівняно з вимогами законодавства Європейського Союзу відносно органічних продуктів.

ORGANIC. Органічний продукт. На етикетці розміщений європейський і власний органічні знаки, кодовий номер органу, який зробив сертифікацію виробництва органічної продукції, сировини і/або органу, який зробив сертифікацію органічної продукції.

Рекомендації по використанню:

Перед початком вживання потрібна консультація лікаря. Можлива підвищена чутливість до інгредієнтів продукту. Розпочинайте з 1-2 чайних ложок і поступово збільшуйте кількість(у 4-6 міс. - 40-60 г у день, у 7-8 міс. - 70-100 г у день, у 9-12 міс. - до 125 г в день, старшим дітям - по потребі). Вказана кількість - орієнтовна, необхідна кількість пюре залежить від віку початку введення прикорму і апетиту дитини.

Приготування: Візьміть необхідну кількість пюре(не використайте металеву ложку), підігрійте і перевірте температуру.

Умови зберігання : Непочату баночку зберігаєте при температурі від 3°З до 30°С. За відсутності бавовни під час першого відкриття баночки і за наявності ушкоджень продукт вживати не можна. Відкриту баночку бережіть в холодильнику і використайте не пізніше наступного дня.

Зтрана-производитель:

Угорщина

Характеристики

Вид пюреМ'ясне пюре