Kidigo. Детский мат KIDIGO 1х1х0,1 складной (ПВХ, вторичный поролон) (42009) Expand

Kidigo. Дитячий мат KIDIGO 1х1х0, 1 доладною(42009)

Kidigo

42009

New

1 220,00 грн.

More info

Дитячий мат KIDIGO™ 1х1х0, 1 м доладною захистить вашу дитину від падінь і забить. Підходить і для домашніх спортивних комплексів, і для простого зайняття фитнесом і фізкультурою.
Зроблений дитячий мат KIDIGO™ 1х1х0, 1м доладною з щільного вторинного поролону 47 щільності і обтягнуть м'якою, приємною на дотик ПВХ тканиною, яка, до того ж, легко миється.

Ми виготовляємо м'які мати по будь-яких розмірах замовника, в короткі терміни і за низькими цінами.

Є можливість виконання м'яких модулів в інших забарвленнях. Палітру кольорів надаємо за запитом, термін постачання при цьому обговорюється окремо.

Є можливість брендувати м'які модулі під Вас(за допомогою логотипів, фірмового кольору і так далі) термін постачання при цьому обговорюється окремо.

Використання

Модулі рекомендується використати в сухих провітрюваних приміщеннях. Використання на відкритому повітрі не бажано і допустимо тільки в суху погоду. Заборонено мочити виріб і залишати його мокрим після очищення, оскільки це значно скоротить термін служби виробу.

Відхід

Для видалення забруднень можна застосовувати звичайні побутові миючі засоби. Після очищення, необхідно витерти виріб ганчіркою досуха.

Заборонено застосовувати чистячі засоби, що містять хлор або сильні хімікати і розчинники.