Hipp. Молочна каша "Гречана з пребиотиками" 4 мес+ 250 р.(9062300126164) Збільшити

Hipp. Молочна каша "Гречана з пребиотиками" 4 мес+ 250 р.(9062300126164)

HiPP (ХиПП)

2917-03

Новий

Молочна органічна каша Hipp "Гречана" з пребиотиками
Для дітей з 4-х місяців.
Продукт першого прикорму.

Детальніше

131,00 грн.

Інформація

Вік введення :

з 4 місяців

Склад: дитяча молочна суміш 45%(сухе знежирене молоко, 28% гречані пластівці, кокосове, рапсове і соняшникове олії, суха частково демінералізована молочна сироватка, кальцію карбонат, вітамін С, залоза сульфат, цинку сульфат, вітамін E, ніацин, пантотенова кислота, витамн B1, вітамін A, вітамін B6, вітамін B2, калію йодат, фолієва кислота, вітамін K, селен, вітамін D, біотваней), суха частково демінералізована молочна сироватка, 23% гречані пластівці, мальтодекстрин, пребиотики (галактоолигосахариды з лактози)залоза сульфат, цинку сульфат, вітамін B1, вітамін A, вітамін D. Не містить глютен

Переваги продукту :

Переваги продукту : цінні злаки, які легко засвоюються, пребиотики - для підтримки здорової мікрофлори кишечника, дитяча молочна суміш в складі, а не сухе молоко, що більше безопастно і корисно для дитини.

Дитяча молочна суміш це джерело: залоза - для кровотворення і розумового розвитку, кальцію і вітаміну D - для формування кісток, йоду - для здорового функціонування щитовидної залози, цинку і вітаміну C - для підвищення захисних сил організму, вітаміну A - для здорової шкіри, Омега- 3 жирні кислоти - для розвитку мозку і зору. Продукт не містить: цукру, ароматизаторів, барвників, консервантів. Без ГМО.

Рекомендації по використанню:

Може використовуватися як прикорм з 4 місяців

Перш ніж Ви почнете доповнювати раціон дитини прикормом, порадьтеся з Вашим лікарем-педіатром. Можлива індивідуальна підвищена чутливість до будь-якого компонента продукту.

Для здоров'я Вашої дитини дуже важливо, щоб Ви точно дотримувалися рекомендацій по приготуванню і дозуванню.

Кашу давайте з ложечки і готуйте для годування завжди свіжу порцію.

Приготування:

Готувати на воді.

  1. Візьміть необхідну кількість води і сухої каші відповідно до віку дитини згідно з таблицею дозування.
  2. Закип'ятіть свіжу питну воду і охолодіть її до температури 50°C.Покладіть в тарілку рекомендовану кількість сухої каші(згідно з таблицею дозування)
  3. Відміряйте кип'ячену воду(згідно з таблицею дозування), додайте її в суху кашу і перемішайте.
  4. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші!

Умови зберігання :

Закритий пакет зберігаєте в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 3°З до 25°С. Відкритий пакет(упаковку) щільно закривайте і бережіть в сухих і гігієнічних умовах при кімнатній температурі, макс. 25°С. Вміст відкритого пакету використайте впродовж 3-4 тижнів.

Країна-виробник:

Хорватія

Характеристики

Тип кашіМолочна