Nestle. NAN 3, 800 р. з 12 міс.(358869) Expand

Nestle. NAN 3, 800 р. з 12 міс.(358869)

Nan (Nestle)

358869

New

NAN® 3(з 12 до 18 місяців) - молочна суміш, яка забезпечує Вашу дитину усіма нутрієнтами, необхідними для його гармонійного фізичного і розумового розвитку.
Країна виробник: Швейцарія

More details

354,00 грн.

More info

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Перш ніж прийняти рішення про штучне вигодовування з використанням дитячої суміші, звернетеся за порадою до медичного працівника. Вікові обмеження вказані на упаковці товарів відповідно до законодавства України.

NAN® 3 - повністю збалансована суха молочна суміш, яка забезпечує Вашу дитину усіма нутрієнтами, необхідними для його гармонійного фізичного і розумового розвитку в період активного зростання. В той же час, допомагає зміцнити імунітет малюка і сприяє створенню основи для здорового майбутнього.
OPTIPRO® - це оптимізований білковий комплекс. Завдяки ньому дитина отримує рівно стільки білку, скільки треба для здорового зростання і розвитку, знижуючи ризик перевантаження незрілих органів. Живі біфідобактерії BL допомагають зміцнити імунну систему Вашого малюка. Розумні ліпіди - це особливий жировий комплекс, створений відповідно до рекомендацій ведучих педіатричних асоциаций. Він багатий ненасиченими жирними кислотами, які відомі завдяки своєму позитивному довгостроковому впливу на здоров'я дитини. Розумні ліпіди також містять DHA і ARA(ДПНЖК), які відіграють важливу роль в становленні имунной системи малюка і сприяють розвитку мозку і зору. Продукт слід готувати безпосередньо перед кожним годуванням.

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері.
NAN® 3 призначений для годування здорових дітей з 12 місяців для заміни коров'ячого молока в раціоні дитини і не є замінником грудного молока. Продукт виготовлений з сировини, зробленої спеціально схваленими постачальниками, без використання генетично модифікованих інгредієнтів, консервантів, барвників і ароматизаторів.

Склад: знежирене молоко, мальтодекстрин, лактоза, сироватковий білок, рослинні олії(пальмовий олеїн, низкоэруковое рапсова олія, соняшникова олія), соєвий лецитин, цитрат кальцію, риб'ячий жир, вітаміни, сульфат заліза, культура біфідобактерій(не менше 106 ЯКЕ/г), сульфат цинку, культура лактобацил(не менше 10 6 ЯКЕ/г), сульфат міді, йодид калію, селенат натрію. Виготовлено з використанням сухої молочної сироватки.