Nestle. NAN 2, 800 р. з 6 міс.(7613032477530) Expand

Nestle. NAN 2, 800 р. з 6 міс.(7613032477530)

Nan (Nestle)

477530

New

NAN® 2(з 6 до 12 місяців) - молочна суміш, яка забезпечує Вашу дитину усіма нутрієнтами, необхідними для його гармонійного фізичного і розумового розвитку.
Країна виробник: Швейцарія

More details

359,00 грн.

More info

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Перш ніж прийняти рішення про штучне вигодовування з використанням дитячої суміші, звернетеся за порадою до медичного працівника. Вікові обмеження вказані на упаковці товарів відповідно до законодавства України.

NAN® 2 - молочна суміш, яка забезпечує Вашу дитину усіма нутрієнтами, необхідними для його гармонійного фізичного і розумового розвитку.

OPTIPRO® - це оптимізований по кількості і якості білковий комплекс, який міститься тільки в сумішах NAN®. Завдяки ньому дитина отримує рівно стільки білку, скільки треба для здорового зростання і розвитку, знижуючи ризик перевантаження незрілих органів. Живі біфідобактерії BL допомагають зміцнити імунітет Вашого малюка. DHA і ARA - дві особливі жирні кислоти, присутні в грудному молоці, відіграють важливу роль в становленні имунной системи малюка і сприяють розвитку мозку і зору. Продукт слід готувати безпосередньо перед кожним годуванням.

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Суміш NAN® 2 призначена для годування здорових дітей з 6 місяців в якості молочної складової раціону дитини разом з продуктами прикорму, коли грудне вигодовування неможливе. NAN® 2 не може служити замінником жіночого молока впродовж 6 перших місяців життя. Продукт виготовлений з сировини, зробленої спеціально схваленими постачальниками, без використання генетично модифікованих інгредієнтів, консервантів, барвників і ароматизаторів.


Склад: знежирене молоко, мальтодекстрин, демінералізована молочна сироватка, суміш олій(соняшникове, рапсове низкоэруковое, коосовое, олія з Mortiierella alpina), молочний жир, лактоза, цитрат кальцію, соєвий лецитин, фосфат калію, фосфат кальцію, риб'ячий жир, цитрат магнію, вітаміни(З, Е, пантотенова кислота, РР В1, А, В6, В2, Д3, К1, фолієва кислота, біотваней, В12), хлорид калію, цитрат калію, цитрат натрію, хлолрид натрію, сульфат заліза, культура лактобацил
(не менше 106 ЯКЕ/г)сульфат цинку, культура біфідобактерій(не менше 106 ЯКЕ/г), сульфат міді, йодид калію, селенат натрію.

Упаковано в модифікованій атмосфері з азотом.