Nestle. Суміш Nestle NAN Supreme 2 з олігосахаридами, 6 мес+ 800 г(943742) Expand

Nestle. Суміш Nestle NAN Supreme 2 з олігосахаридами, 6 мес+ 800 г(943742)

Nan (Nestle)

3742

New

Країна-виробник: Німеччина

More details

811,50 грн.

More info

NAN Supreme 2 - це молочна суміш, призначена для годування здорових дітей з 6 місяців в якості молочної складової раціону, на додаток до інших продуктів, коли грудне вигодовування неможливе. Не може використовуватися як замінник грудного молока впродовж перших 6 місяців життя дитини. Суміш NAN Supreme 2 забезпечує вашого малюка усіма харчовими речовинами, необхідними для гармонійного фізичного і розумового розвитку.

NAN Supreme 2 містить:

  • HM - O комплекс, що складається з двох олігосахаридів, - 2 '- фукозиллактозы(2'FL) і лакто- N- неотетраозы(LNnT), структурно ідентичних тем, які містяться в грудному молоці.
  • Олігосахариди сприяють захисту від інфекцій і зміцненню імунітету.
  • Оптимізований частково гідролізований білковий комплекс, отриманий за спеціальною технологією, завдяки якій вдалося значно понизити його алергенний потенціал.
  • Він легко засвоюється в кишечнику і сприяє становленню імунітету дитини.
  • Лактобактерії L. Reuteri - живі пробіотичні культури бактерій, які сприяють формуванню здорової мікрофлори кишечника.
  • DHA і ARA - дві особливі жирні кислоти, які є присутніми в грудному молоці і сприяють нормальному розвитку мозку і зору.

Ідеальним живленням для немовляти є молоко матері. Продовжуйте грудне вигодовування як можна довше. Перш ніж вирішити вигодовувати дитину із застосуванням замінника грудного молока, порадьтеся з лікарем.

Суміш слід готувати безпосередньо перед кожним годуванням. Точно наслідуйте інструкцію. Готова суміш, що залишилася після годування, не повинна зберігатися і використовуватися надалі. Під час годування необхідно підтримувати дитину, щоб він не захлинувся. Коли дитина підросте, переходите на годування з чашки.

Склад: лактоза, рослинні олії(соняшникове високоолеинового, кокосове, рапсове з низьким вмістом ерукової кислоти, соняшникове, олія Мортиерелы Альпины), мальтодекстрин, частково гідролізований білок молочної сироватки, фосфат кальцію, хлорид магнію, олігосахариди(2 '- фукозиллактоза і лакто- N- неотетраоза ), L- аргінін, хлорид калію, жир риб'ячий, хлорид натрію, вітаміни(З, пантотенова кислота, РР, Е, В2, А, В1, В6, фолієва кислота, До, біотваней, D, B12), L - гістидин, L- Тирозин, культура лактобактерій(не менше 8.5 * 105 ЯКЕ / г), сульфат заліза, цинку сульфат, міді сульфат, марганцю з Ульфат, калію йодид, натрію селенат. Упаковано в захисному середовищі.

Умови зберігання : До і після відкриття продукт зберігати при температурі не вище 25° З і відносній вологості повітря не більше 75%. Після відкриття використати впродовж 3-х тижнів. Не рекомендується зберігати в холодильнику.