Nestle. NAN Суміш Гіпоалергенний 1, 400 р. (251728) Expand

Nestle. NAN Суміш Гіпоалергенний 1, 400 р. (251728)

Nan (Nestle)

251728

New

"NAN® Гіпоалергенний 1"(з 0 до 6 мес) - забезпечує дитину усіма нутрієнтами, необхідними для його фізичного і розумового розвитку. Спеціально розроблена суміш зменшує ризик розвитку алергії.
Виробник: Німеччина

More details

301,60 грн.

More info

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Перш ніж прийняти рішення про штучне вигодовування з використанням дитячої суміші, звернетеся за порадою до медичного працівника. Вікові обмеження вказані на упаковці товарів відповідно до законодавства України.

Суміш "NAN® Гіпоалергенний 1" - гіпоалергенна суміш, яка забезпечує Вашу дитину усіма нутрієнтами, необхідними для його гармонійного фізичного і розумового розвитку. Клінічно доведено, що спеціально розроблена суміш "NAN® Гіпоалергенний 1" зменшує ризик розвитку алергії, зокрема атопічного дерматиту, в перші, вирішальні роки життя. Проте, її не слід використати без консультації лікаря, якщо Ваш малюк вже має алергію на білки коров'ячого молока. Введення іншої суміші, а також коров'ячого молока, повинне застосовуватися під спостереженням медичного працівника. OPTIPRO® HA - це оптимізований, частково гидролизированный білковий комплекс, отриманий за спеціальною технологією. Він має значно понижену алергенність і, як результат, зменшує ризик розвитку алергії. Живі біфідобактерії BL допомагають тренувати і розвивати імунну систему Вашого малюка. DHA і ARA - дві особливі жирні кислоти, присутні в грудному молоці, відіграють важливу роль в становленні имунной системи малюка і сприяють розвитку мозку і зору. Продукт слід готувати безпосередньо перед кожним годуванням.

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Суміш "NAN® Гіпоалергенний 1" призначена для годування здорових дітей з народження, коли грудне вигодовування неможливе. Продукт виготовлений з сировини, зробленої спеціально схваленими постачальниками, без використання генетично модифікованих інгредієнтів, консервантів, барвників і ароматизаторів.

Склад: лактоза, рослинні олії(пальмовий олеїн, низкоэруковое рапсова олія, кокосова олія, соняшникова олія, олія з Mortiierella alpina), частково гидролизированный сироватковий білок, суміш вітамінів і мікроелементів, мальтодекстрин, риб'ячий жир, L- аргінін, L- гістидин, L- Тирозин, трипсин, таурин, інозитол, L- карнитин, культура біфідобактерій(не менше 106ЯКЕ/г).