Nestle. Суміш NAN безлактозний, 400 р.(7613031568147) Expand

Nestle. Суміш NAN безлактозний, 400 р.(7613031568147)

Nan (Nestle)

568147

New

Суміш "NAN® Безлактозний"(з народження) - повноцінна поживна суміш для дітей з лактазной недостатністю. Забезпечує дитину усіма поживними речовинами, необхідними для оптимального зростання і розвитку.
Виробник: Нідерланди

More details

245,00 грн.

More info

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Перш ніж прийняти рішення про штучне вигодовування з використанням дитячої суміші, звернетеся за порадою до медичного працівника. Вікові обмеження вказані на упаковці товарів відповідно до законодавства України.

Суміш "NAN® Безлактозний" - повноцінна поживна суміш для спеціальних медичних цілей: призначена для дітей з лактазной недостатністю. Забезпечує дитину усіма поживними речовинами, необхідними для оптимального зростання і розвитку. Не містить лактозу - сприяє усуненню травного дискомфорту в умовах тимчасового або постійного дефіциту лактази. Лактобактерії L.Reuteri - активні пробіотичні культури, які допомагають дозріванню травної системи, сприяють становленню здорової мікрофлори і ефективно зменшують кольки, відрижки і дискомфорт у малюка. Розумні ліпіди - це особливий жировий комплекс, створений відповідно до рекомендацій ведучих педіатричних асоциаций. Він багатий ненасиченими жирними кислотами, які відомі завдяки своєму позитивному довгостроковому впливу на здоров'я дитини. Розумні ліпіди також містять DHA і ARA(ДПНЖК), які відіграють важливу роль в становленні имунной системи малюка і сприяють розвитку мозку і зору. Нуклеотиди - для швидкого відновлення слизової оболонки кишечника, сприяють оптимальному становленню імунної системи, впливають на розвиток травної системи, нервової тканини, зорового аналізатора. Продукт слід готувати безпосередньо перед кожним годуванням.
Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері.
Протипоказання: галактоземия, глюкозо-галактозная недостатність

Склад: кукурудзяний сироп, рослинні олії( пальмовий олеїн, низкоэруковое рапсова олія, кокосова олія, соняшникова олія, олія Сrythecodinium cohnii, олія з Mortierella alpina), cывороточные білки, казеїнат калію, цитрат кальцію, соєвий лецитин, хлорид калію, цитрат натрію, фосфат кальцію, хлоид магнію, вітаміни, таурин, битартрат холіну, нуклеотиди, сульфат заліза, сульфат цинку, L- карнитин, інозитол, сульфат міді, сульфат марганцю, хлорид натрію, йодид калію, біотваней. Виготовлено з використанням сухої молочної сироватки.