Садочок. Садочок яблочно-морковный Expand

Садочок. Садочок яблучно-морквяний

Sandora

496660

New

Сік з м'якушем Садочок

More details

22,66 грн.

More info

Торгова марка "Садочок" - це смачні, доступні і якісні соки, нектари і морсы, які виготовляються переважно з українських овочів і фруктів, на сучасному технологічному устаткуванні виключно з натуральної сировини без додавання барвників, консервантів, стабілізаторів або інших штучних добавок.

Сік Садочок Яблучно-морквяний - це найбагатший по вітамінному складу напій. Суміш з яблук і моркви є дуже цінним продуктом, який включає різні мінеральні речовини. Смакові якості цього соку компенсують один одного. На додаток цей напій видає приємний аромат і дуже хочеться спробувати його.

Властивості соку :

  • Яблучний сік очищає кров від холестерину, а також він підвищує еластичність посудин. А користь морквяного соку полягає в тому, що він покращує зір, діє на обмін речовин. Добре позначається дія морквяного соку на стан волосся, нігтів і шкіри.
  • Сік Садочок Яблучно-морквяний допомагає зміцнити нервову систему, підвищує імунітет людини, є також тонізуючим напоєм.
  • Сік Садочок Яблучно-морквяний корисно вживати як дорослим, так і дітям. Особливо він корисний для жінок, які готуються стати матір'ю.

Упаковка - приваблива і яскрава, на якій зображені яблука і морква, але вона ще виготовлена з екологічно чистого матеріалу і зберігає поживні властивості соку впродовж тривалого часу. Об'єм соку в тетрапаку складає 0,95 л.