Дитячі суміші

Дитячі суміші

Дитяча молочна суміш — альтернатива материнському молоку в тих випадках, коли годувати немовля груддю немає можливості. Рейтинг дитячих сумішей за якістю очолюють адаптовані дитячі суміші без доданого цукру, їхній склад максимально наближений до складу грудного молока.

В «Агусику» можна купити дитячі суміші за доступними цінами, ...

Дитячі суміші

Дитяча молочна суміш — альтернатива материнському молоку в тих випадках, коли годувати немовля груддю немає можливості. Рейтинг дитячих сумішей за якістю очолюють адаптовані дитячі суміші без доданого цукру, їхній склад максимально наближений до складу грудного молока.

В «Агусику» можна купити дитячі суміші за доступними цінами, а також дитячі пляшечки для суміші та інші супутні товари. Завжди в наявності ТОП дитячих сумішей, які найчастіше рекомендують педіатри.

Базові суміші для дітей

До цієї категорії належать дитячі суміші від 0 місяців, які підходять для здорових малюків. Це може бути харчування на основі коров'ячого чи козячого молока, існують дитячі суміші без пальмової олії, харчування з пребіотиками та іншими корисними компонентами.

Важливо, щоб суміш для малюків першого року життя була адаптованою, тобто схожою за складом із грудним молоком — це необхідно для повноцінного розвитку дитячого організму. Після 1 року, зазвичай, вже вводиться у раціон спеціальне дитяче молочко (у лінійках дитячого харчування маркується цифрами 3 і 4).

Топ адаптованих сумішей для дітей:

  • Нутрілон, Nutrilon. Харчування на основі коров'ячого молока з унікальним комплексом PRONUTRA+. Суміші виробляють на заводах ЄС.
  • Нестле НАН, Nestle NAN. Суміші на основі коров'ячого молока з білком Optipro та без пальмової олії.
  • Хумана, Humana. Збалансовані суміші з пребіотиками та вітамінно-мінеральним комплексом. Молочні суміші цього бренду виробляють виключно у Німеччині, на основі свіжого молока місцевих ферм.
  • Фрісо, Friso. Дитячі суміші з Нідерландів, виготовлені на основі свіжого молока з фермерських господарств.
  • Кабрита, Kabrita. Лінійка дитячих сумішей на основі козячого молока.

Профілактичні та лікувальні дитячі суміші

Якщо у малюка є особливості здоров'я, йому потрібне спеціальне харчування. Для дітей-алергіків це гіпоалергенна суміш, для малюків з проблемами травлення це може бути кисломолочна суміш, спеціальна суміш при кольках і запорах або харчування з гідролізованим молочним білком (білок розщеплюють для кращого перетравлення).

Профілактичні та лікувальні суміші є в лінійках НАН, Нутрилон, Хумана, Фрісолак, Беллакт та інших виробників. Приймати рішення про введення такого харчування до раціону немовляти повинен лікар, самостійно експериментувати зі спеціальними сумішами не варто.

Дитячі суміші для маловагових дітей від народження

Для дітей, які народилися з дуже низькою вагою та/або народилися раніше визначеного терміну, є спеціальне харчування для недоношених малюків. Такі продукти маркуються цифрою "0" або приставкою "Pre", в їх складі більше білка для швидкого набору ваги та оптимальне співвідношення інших нутрієнтів. При виборі такої дитячої суміші орієнтуватися на відгуки в інтернеті не варто, довіряйте виключно лікареві, який спостерігає дитину.

Які дитячі суміші краще

Найкраща дитяча суміш — та, яка підходить вашій дитині і яку схвалив ваш педіатр. Сьогодні можна купити дитячу суміш для харчування малюків з різними потребами, кожен продукт має свій унікальний склад. Саме тому так важливо перед введенням дитячої суміші в раціон дізнаватися відгуки педіатрів — лікар зможе об'єктивно оцінити потреби немовляти та підібрати дитяче харчування та суміш з оптимальним складом.

Less
Ще