Пісочниці

Пропонуємо купити пісочниці для дітей з доставкою. В асортименті «Агусіка» — пісочниці з кришкою і відкриті вироби, пісочниці для дітей з обмеженими можливостями та мобільні столики пісочниці для будинку. У нас є пластикові та дерев'яні пісочниці, компактні та великі моделі, а ще великий вибір іграшок для пісочниці та додаткових аксесуарів. У н...

Пропонуємо купити пісочниці для дітей з доставкою. В асортименті «Агусіка» — пісочниці з кришкою і відкриті вироби, пісочниці для дітей з обмеженими можливостями та мобільні столики пісочниці для будинку. У нас є пластикові та дерев'яні пісочниці, компактні та великі моделі, а ще великий вибір іграшок для пісочниці та додаткових аксесуарів. У наших пісочницях виходять найкрасивіші пасочки!

5 причин купити пісочницю для дітей

І кожна причина — вагома! Дивіться самі:

  1. Грати з піском корисно. Розвиток дрібної моторики, творчої уяви, мислення, емоційного інтелекту (при взаємодії з іншими дітьми) — це тільки вершина айсберга під назвою «користь гри в пісочниці».
  2. Пісочниці багатофункціональні. Важко уявити, який ще ігровий аксесуар може бути будівництвом, військовим полігоном, магазином, рестораном — та чим завгодно, на що вистачить дитячої фантазії! Рекомендуємо придивитися до пісочниці-столика для одночасної гри з піском і водою — наприклад, до моделі «Тиха гавань».
  3. Пісочниця — безпечне місце для гри. У сучасних виробів акуратні бортики, оптимальна висота, міцні сидіння, немає гострих деталей. Малюки захоплюються грою з піском надовго і не розбігаються по двору, перебувають під наглядом. Для захисту від палючого сонця передбачені навіси або розкладні парасольки.
  4. Для пісочниць немає обмежень за місцем установки, якщо обрати відповідну модель. Так, їх можна встановлювати не тільки на дитячих майданчиках в парках та у дворах багатоповерхівок. В «Агусіке» є пісочниці для дачі та моделі для установки всередині будинку — це пісочниці столи, в таких часто є відсіки для гри з водою та додаткові аксесуари.
  5. Діти обожнюють грати в пісочниці. Та що там, навіть дорослі іноді з задоволенням приєднуються до будівництва пісочних замків, прокладання доріг, випікання пісочних пирогів та інших розваг. Творити за допомогою піску і води дійсно весело, а якщо під рукою ще є формочки та інструменти — дитина буде абсолютно щаслива і захоплена надовго!

До речі, мобільні пісочниці з каталогу «Агусіка» можна використовувати як стіл для кінетичного піску всередині будинку. Ці конструкції займуть небагато місця, а користі і задоволення буде вдосталь!

Як обрати дитячу пісочницю

На першому етапі визначитеся з призначенням дитячого ігрового аксесуара — потрібна пісочниця для дачі, квартири або для міського парку? Для квартири та будь-яких закритих приміщень обирайте компактні та мобільні моделі, які легко переносити і зберігати.

Для дворів, парків та дач підійдуть стаціонарні пісочниці — з лавочками, захисними кришками, парасолями. Орієнтуйтеся на вагу та розміри конструкції, кількість посадкових місць (наприклад, є пісочниці для 2-3 діток, а є більш просторі моделі). Для дитячих майданчиків в парку і на подвір'ї рекомендуємо:

А для дачі або заміського котеджу можна купити невеликі пісочниці з кришкою, які легко переносити з місця на місце, а при необхідності можна занести всередину приміщення. Рекомендуємо пісочницю «Крабик» і столики для гри з піском і водою.

Бажаємо веселої пісочної творчості!

Less
Ще