Ігрові модулі

М'які ігрові модулі

Пропонуємо купити м'які ігрові модулі для дітей - це одні з кращих інструментів для розваги і розвитку дитини! Граючи з м'якими ігровими модулями, діти проводять час весело і з користю - тренують вестибулярний апарат, покращують координацію рухів, розвивають витривалість і конструкторські навички, сприяють повноцінному фізичн...

М'які ігрові модулі

Пропонуємо купити м'які ігрові модулі для дітей - це одні з кращих інструментів для розваги і розвитку дитини! Граючи з м'якими ігровими модулями, діти проводять час весело і з користю - тренують вестибулярний апарат, покращують координацію рухів, розвивають витривалість і конструкторські навички, сприяють повноцінному фізичному розвитку малюків. Вікових обмежень практично немає - яскраві м'які модулі дозволені для дітей від 1 року.

Що таке м'які ігрові модулі

Це м'які елементи, з яких можна складати спортивно-ігрові тренажери і смуги перешкод. Як правило, наповнювачем служить пенополиуретан, а чохли шиють з міцного кожзама. Грати з м'якими модулями безпечно - вони м'які і досить легкі, без гострих кутів, усі матеріали мають гігієнічні сертифікати. Найпопулярніші м'які модулі для дитячої:

  • смуги перешкод;
  • тунелі, трампліни;
  • гірки, сходинки;
  • лежаки, острівці.

Як можна використати м'які модульні набори

М'які модулі для дітей будуть затребувані в дитячих садах і розважальних центрах, ігрових кімнатах і зонах відпочинку з дітьми, спортивних кухлях і секціях. Якщо вільного простору вистачає, можна організувати м'який модульний куточок прямо в дитячій - малюк буде щиро рад такому придбанню! Запевняємо, що батькам такий куточок сподобається не менше, адже дитина весело гратиме, багато рухатися, проводити час з гарним настроєм і користю для здоров'я.

М'які модульні набори прекрасні тим, що модулі можна використати по-отдельности або в комбінації один з одним. Наприклад, з елементів комплекту можна скласти цілу смугу перешкод, а можна окремо використати гірку, сходи і м'який мат. У "Агусике" можна купити м'які спортивні модулі у наборах або поштучно - наприклад, можна замовити тільки м'який спуск, або зібрати комплект з окремих елементів на свій смак.

Модульні дитячі меблі для будинку і дитячого саду

Головна перевага дитячих м'яких меблів - безпека. Немає гострих кутів, твердих і скляних поверхонь, тільки м'які блоки з міцними чохлами з шкірзамінника. А ще ці меблі барвисті, з яскравими привабливими малюнками - дітям дуже подобається! Придивіться до асортименту модульних меблів в "Агусике" - у нас напевно є комплект, який сподобається вам і вашим дітям!

М'який підлоговий конструктор

Конструктор, з якого можна побудувати цілий будинок, - це ж дитяча мрія! Виконати цю мрію допоможуть підлогові конструктори, у нього великі і м'які деталі, з яких юні творці можуть створити практично що завгодно. Рекомендуємо розпочинати з готових комплектів - в наборах є кубики, циліндри, паралелепіпеди, конуси і інші деталі. А якщо захочеться більше елементів, в "Агусике" їх завжди можна купити по-отдельности. М'які блоки збирають за таким же принципом, як і звичайний конструктор - ставлять один на одного, вибудовувавши конструкції будь-якої складності. Удома, замки, автомобілі, піраміди - можна побудувати що завгодно! Рекомендуємо звернути увагу на підлогові конструктори з буквами і цифрами - з таким можна в ігровій формі вчитися рахунку і читанню.

Дитячі сухі басейни

Наповніть дитячий сухий басейн різноколірними кульками, і малюки будуть готові грати в нім весь день! Ця розвага - одне з найпопулярніших в дитячих ігрових центрах, але насправді встановити такий басейн можна навіть удома. У нашому каталозі ви можете вибрати і купити сухий басейн відповідної форми і розміру - є круглі, трикутні, прямокутні моделі, просторі і компактні екземпляри.

Направте неприборкну енергію малюків в мирне і корисне русло, замовляйте м'які спортивні модулі і сухі басейни для дітей! Доставляємо по усій Україні.

Less
Ще