Засоби для виведення плям, вибілювачі

Через стійки плями може бути багато клопоту, але тільки якщо у вас немає ефективного засобу для виведення плям. «Агусік» пропонує найкращі засоби для виведення плям і вибілювачі за доступними цінами — тут можна купити засоби, які видалять найскладніші плями та зможуть повернути яскравість потьмянілій білизні

Чим плямовивідник відрізняється від в...

Через стійки плями може бути багато клопоту, але тільки якщо у вас немає ефективного засобу для виведення плям. «Агусік» пропонує найкращі засоби для виведення плям і вибілювачі за доступними цінами — тут можна купити засоби, які видалять найскладніші плями та зможуть повернути яскравість потьмянілій білизні

Чим плямовивідник відрізняється від вибілювача

Як засоби для видалення плям, так і вибілюючі засоби здатні очищати тканину від різних забруднень. Але плямовивідник може використовуватися при пранні кольорових речей — він не змінює колір тканини, призначається виключно для виведення плям. Вибілювач використовують для прання білих тканин, щоб повернути їм колишню білизну (яка зникла через активне використання речей). Якщо випрати з вибілювачем кольоровий одяг, він може втратити свій колір. Обов'язково читайте на упаковці засобу рекомендації щодо застосування — там вказано, для яких речей та типів тканин можна використовувати цей засіб для виведення плям.

Як обрати хороший засіб для видалення плям

Асортимент засобів для виведення плям великий, і щоб звузити коло підходящих засобів, рекомендуємо орієнтуватися на такі характеристики:

  • Форма засобу: рідка, тверда (мило) або порошок. Обирайте той варіант, з яким вам буде зручніше. Усі засоби взаємозамінні — наприклад, замість мила з бичачої жовчі можна використовувати рідкий засіб для виведення плям з ефектом як у жовчного мила.
  • Призначення засобу: для кольорових або білих речей. Є вибілювачі, які можна використовувати виключно для прання білого, а є засоби для виведення плям, з якими можна прати кольорові делікатні тканини.
  • Ефективність засобу: гарний засіб для виведення плям повинен справлятися з різними видами забруднень — слідами крові, їжі, трави, жирними та іншими плямами.

Звичайно, перевірити точну ефективність порошку для видалення плям можна тільки практичним шляхом — після першого прання брудного одягу стане зрозуміло, на що здатний плямовивідник. Однак попередньо оцінити ефективність засобу теж можна —наприклад, кисневі порошки називають одними з кращих вибілювачів без хлору, а мило та засіб для виведення плям Ваніш вважаються одними з найбільш популярних засобів для очищення тканин від важких забруднень.

У чому особливість кисневого вибілювача

При пранні речей з кисневим вибілювачем відбувається хімічна реакція, в результаті якої виділяється кисень. Саме кисень допомагає засобу руйнувати найскладніші плями — наприклад, сліди кави, іржі або червоного вина. Кисневі вибілювачі здатні впоратися навіть із застарілими забрудненнями, до того ж ці засоби вважаються безпечними (вони не містять хлору) і можуть використовуватися при пранні кольорових речей.

Який засіб для виведення плям вибрати для дитячого одягу

Плями — часті супутники дитячого одягу, незалежно від віку дитини. Спочатку це сліди засохлого молока та фруктового пюре, пізніше — складні плями від ягід, трави, вуличного бруду, чорнила. Для прання речей маленьких дітей та малюків з чутливою шкірою радимо використовувати тільки дитячі засоби для виведення плям — наприклад, засіб для виведення плям без хлору «Ушастий нянь» або кисневий спрей Чікко. Також для дитячих речей буде доречним щадне мило з вибілюючим ефектом — його можна використовувати як для прання, так і для замочування одягу.

При використанні будь-якого засобу для прання та видалення плям важливо добре виполіскувати дитячу білизну — не повинно бути слідів піни, відчуття мильної плівки, різкого запаху. Якщо ви використовуєте засіб вперше, уважно спостерігайте за реакцією дитячої шкіри — при появі щонайменшого подразнення припиніть прати речі дитини з цим засобом і зверніться за консультацією до лікаря.

Живіть активно і не бійтеся складних плям! Замовляйте вибілювачі і засоби для виведення плям в «Агусіке», ці засоби подбають про бездоганну чистоту ваших речей!

Less
Ще