Дитячі площадки

Товари для гри на вулиці

У цьому розділі можна купити іграшки для гри на вулиці у будь-яку пору року. Педіатри запевняють - якщо хочете, щоб дитина росла здоровою, проводите з ним на свіжому повітрі не менше 3-4 годин в день. Звучить чудово, але мами і папи точно знають - дитина погодиться стільки гуляти, тільки якщо йому буде цікаво! У "Агусике...

Товари для гри на вулиці

У цьому розділі можна купити іграшки для гри на вулиці у будь-яку пору року. Педіатри запевняють - якщо хочете, щоб дитина росла здоровою, проводите з ним на свіжому повітрі не менше 3-4 годин в день. Звучить чудово, але мами і папи точно знають - дитина погодиться стільки гуляти, тільки якщо йому буде цікаво! У "Агусике" можна купити все для веселої гри на вулиці - пісочниці і гірки, надувні басейни і круги для плавання, цілі ігрові комплекси і майданчики. У нас величезний вибір і чесні ціни!

Іграшки для вулиці для малюків

Для найменших рекомендуємо вибрати відповідну пісочницю і доповнити її комплектом різноманітних іграшок. Відерця, граблі, самоскиди, форми для піску - малюки із задоволенням приймають нові іграшки і можуть годинником займатися з таким цікавим інвентарем. Безперечний хіт - надувні басейни з кульками, в яких діти готові пустувати весь день! У жаркі дні кулі у басейні можна замінювати водою, напевно малюки не відмовляться вдосталь поплескаться.

Ігрові комплекси і майданчики

Можна купити готовий ігровий комплекс чи зібрати ігровий майданчик за своїм смаком з окремих елементів. Готові майданчики можуть включати гірки, пісочниці, будиночки, гойдалки, спортивні і ігрові модулі - наприклад, рахівниці, лабіринт, сходи, гімнастичні кільця і багато що інше. Такі ігрові майданчики підходять для установки на території дитячих садів і розважальних установ, їх можна монтувати на дачі або у дворі багатоповерхового будинку. Також в асортименті є окремі елементи - можна замовити тільки пісочницю або гірку, ігровий будиночок або гойдалки.

Товари для гри з водою

Коли діти поряд з водою, в першу чергу потрібно думати про безпеку. Обов'язково замовляйте надувний жилет або нарукавники, круг для плавання або надувний човник з отворами для ніг. Зробити ігри на воді захоплюючими допоможуть яскраві пляжні м'ячі, а скільки цікавого зайняття діти придумують з надувними матрацами і палицями для плавання! Не забувайте про комфорт - беріть з собою пляжні намети і килимки, насос для швидкого накачування повітрям матраців, подушок і м'ячів.

Вибирайте, якість гарантуємо! Робимо доставку по усій Україні, відвантажуємо іграшки для вулиці в день замовлення.

Less
Ще