Спорт та здоров'я

Спортивні товари і вулиця

У цьому розділі можна купити спортивний інвентар, товари для активних ігор на вулиці, а також аксесуари для здоров'я. У "Агусике" є все для того, щоб діти проводили час активно з користю і задоволенням, а дорослі підтримували хорошу фізичну форму і досягали нових висот у вибраному спорті. Асортимент розділу величезний: ...

Спортивні товари і вулиця

У цьому розділі можна купити спортивний інвентар, товари для активних ігор на вулиці, а також аксесуари для здоров'я. У "Агусике" є все для того, щоб діти проводили час активно з користю і задоволенням, а дорослі підтримували хорошу фізичну форму і досягали нових висот у вибраному спорті. Асортимент розділу величезний: від пісочниць до сухих басейнів, від гантелей до тренажерів, від ігрових будиночків до спорткомплексів.

Спортивні товари

Спорт - це життя! Любов до нього варто прищеплювати з дитинства, і найпростіше зробити це через гру - наприклад, запропонувавши малюкам вдосталь пострибати на батутах, пограти в настільний теніс, покататися на ковзанах і самокатах. Підберіть відповідний спортивний інвентар для дитини, і він полюбить активний відпочинок, зацікавиться спортом і буде в хорошій фізичній формі. Також рекомендуємо купити трюкові самокаты, які зараз на піку популярності серед підлітків - такому корисному подарунку ваша дитина буде щиро рад!

Звичайно, в "Агусике" є спортивні тренажери і інвентар для дорослих, спортивна екіпіровка, аксесуари для силового зайняття спортом. Консультанти завжди готові допомогти з вибором відповідних товарів.

Товари для ігор на вулиці

Що може бути краще активних ігор на свіжому повітрі? Тільки активні ігри з барвистим і надійним інвентарем! Пропонуємо порадувати малюка яскравими іграшками для пісочниці, надувними кругами і іншими аксесуарами для плавання, встановити будинки або у дворі ігровий будиночок. До речі, необов'язково задовольнятися дворовим майданчиком для ігор, можна зробити її самому або купити готовий ігровий майданчик - в "Агусике" є як окремі ігрові елементи, так і цілі ігрові комплекси.

Ігрові модулі

Модульні ігрові набори - це як великий м'який конструктор. Діти приходять в захват, коли збирають окремі елементи в одне ціле, адже це так цікаво - грати з величезним конструктором! Додатковий плюс - м'які модулі можна використати по-отдельности як ігрові елементи, можна поекспериментувати і зібрати з них щось нове. Також в асортименті є модульні м'які меблі - відмінний варіант для ігрової кімнати, розважального центру, дитячого саду.

Товари для здоров'я

У нас можна купити аксесуари, які допоможуть зміцнити сили організму і будуть корисні для профілактики можливих проблем із здоров'ям. У асортименті - "Обручі Здоров'я", пояси для підтримки спини, ортопедичні тапочки, крокоміри і багато що інше. Рекомендуємо звернути увагу на масажні килимки з камінчиками - вони підходять для дітей і дорослих, займають мало місця і приносять багато користі.

Хочете порадитися? Дзвоніть, консультанти "Агусика" допоможуть з вибором товарів для спорту і здоров'я!

Less
Ще