Гірки дитячі

«Агусік» точно знає, що потрібно дітям для активних розваг та розвитку — звичайно ж, ігрові майданчики з гірками! Тому в цьому розділі зібрані улюблені малюками гірки для дитячих майданчиків — високі і низькі, пластикові і дерев'яні, класичні та хвилясті, як серпантин. В асортименті є окремі гірки та цілі ігрові комплекси, а також маленькі ди...

«Агусік» точно знає, що потрібно дітям для активних розваг та розвитку — звичайно ж, ігрові майданчики з гірками! Тому в цьому розділі зібрані улюблені малюками гірки для дитячих майданчиків — високі і низькі, пластикові і дерев'яні, класичні та хвилясті, як серпантин. В асортименті є окремі гірки та цілі ігрові комплекси, а також маленькі дитячі гірки в квартиру — вони легко складаються і займають зовсім небагато місця! Вся продукція сертифікована.

3 причини купити дитячу гірку для будинку або вулиці

Розповідаємо, чому обов'язково треба купити малюку дитячу гірку — окрім того, що діти приходять в повний захват від можливості покататися!

  • Розвиток витривалості, зміцнення м'язів. Дертися вгору, тримати рівновагу, бігати від гірки до сходинок не так-то й просто! Таку розвагу можна порівняти зі спортивним тренуванням, дитина під час гри задіє безліч м'язів, покращує координацію рухів, стає сильнішою.
  • Розвиток сміливості, розуміння швидкості і черговості, подолання страху висоти. Навіть метрова гірка спочатку для малюка здається непосильною вершиною! Уявіть свої почуття у підніжжя Евересту — важко прийняти рішення піднятися на цю гору? Потрібно бути сміливим та рішучим, щоб підніматися на вершину знову і знову, а ще при цьому не можна забувати про те, що є інші бажаючі покататися і навчитися дотримуватися правил черги.
  • Напрямок дитячої енергії в корисне русло. Про активність дітей складають легенди — кажуть, що малюки здатні бігати, стрибати і веселитися весь день безперервно! І якщо в зоні досяжності не буде яскравої пластикової гірки або іншого аксесуара для активного відпочинку, то діти можуть направити енергію куди завгодно — наприклад, перевірити на міцність батьківську витримку :)

Чи можна кататися на дитячих гірках взимку?

Можна, але за певних умов. Якщо погода суха і сонячна, дитина правильно одягнена, на полотні гірки немає води або шару льоду — покататися можна. Не можна кататися, якщо йде дощ, град або снігопад, на вулиці ожеледиця або сильний вітер — за таких умов існує ймовірність травмування дитини.

Як обрати гірку для дитячого майданчика

Експерти радять в першу чергу орієнтуватися на безпеку конструкції, від цього може залежати здоров'я і життя дітей. У каталозі «Агусіка» — тільки сертифіковані, якісні та безпечні гірки для дитячих майданчиків, у нас можна сміливо обирати будь-який виріб.

Обираючи гірку, орієнтуйтеся на розміри і висоту конструкції, при плануванні дитячого майданчика враховуйте «зону безпеки» — відстань в усі боки від проекції виробу, ближче якої не можна розміщувати інші елементи (гойдалки, будиночки і т.д.). Обов'язково з’ясуйте перед покупкою, на яку вагу користувача розрахована конструкція. Радимо звернути увагу на дитячі гірки з гойдалками, будиночками та іншими елементами — такі ігрові комплекси подобаються всім дітям!

Less
Ще