Спортивні коврики

Тут можна вибрати і купити спортивні, масажні та ігрові килимки за доступними цінами. Експерти «Агусіка» вважають, що від вибору правильної основи залежить багато — ефективність масажу та спортивних тренувань, якість та безпека дитячої гри, комфорт туристичної подорожі. Якісні спортивні та масажні килимки — це надійна основа для ваших занять! ...

Тут можна вибрати і купити спортивні, масажні та ігрові килимки за доступними цінами. Експерти «Агусіка» вважають, що від вибору правильної основи залежить багато — ефективність масажу та спортивних тренувань, якість та безпека дитячої гри, комфорт туристичної подорожі. Якісні спортивні та масажні килимки — це надійна основа для ваших занять!

Спортивні килимки, килимки для йоги

Це вироби з нековзним покриттям, на яких зручно і безпечно займатися спортом. Рекомендуємо купити спортивні гімнастичні килимки для фітнесу і будь-яких домашніх тренувань, вони допоможуть зробити заняття комфортними та знизять ймовірність травм (при випадковому падінні щільний матеріал буде «гасити» удар). Є спеціальні килимки для йоги — тонкі, легкі та пружні, на таких просто зберігати стійкість в балансових асанах. Зверніть увагу на м'які ігрові килимки для дітей ці вироби допоможуть зацікавити дитину активними спортивними іграми.

Масажні килимки

Піклуєтеся про здоров'я? Тоді рекомендуємо купити масажні килимки для дітей та дорослих. Ці вироби будуть корисні в лікуванні та профілактиці багатьох захворювань, так як впливають на особливі точки на тілі та опосередковано впливають на фізичний та психоемоційний стан. У «Агусіке» можна купити ортопедичні килимки з камінцями , які допоможуть зняти втому в ногах у дорослих, запобігти проблемам з розвитком стопи у дітей. Також тут можна купити масажно-акупунктурні килимки для точкового масажу — це ті самі килимки з колючками , які ще називають аплікатором Кузнєцова .

Туристичні килимки

Збираєтеся в піший похід або на тривалу прогулянку? Радимо купити каремат , який зробить вашу подорож комфортніше та безпечніше. Туристичні килимки роблять з матеріалу з добрими теплоізоляційними властивостями, тому на ньому безпечно сидіти на прохолодній землі та інших поверхнях. Додатково каремати згладжують поверхню, роблячи менш відчутними горбки на землі. Туристичні килимки легкі, компактні, міцні і практичні — вони не вимагають спеціального догляду, а служити можуть роками. Беріть каремати на пікнік, на дачу, в похід і нехай вам буде зручно!

Less

Ще