Дитячі візки

В «Агусіке» можна купити дитячу коляску з доставкою по Україні, відвантаження та доставка у Києві — щодня. В асортименті сотні моделей на будь-який смак та бюджет — від легких прогулянкових візочків до функціональних колясок-трансформерів і моделей 3 в 1. Ми зробили докладні описи кожної моделі і готові допомогти порадою, якщо вам знадобиться ко...

В «Агусіке» можна купити дитячу коляску з доставкою по Україні, відвантаження та доставка у Києві — щодня. В асортименті сотні моделей на будь-який смак та бюджет — від легких прогулянкових візочків до функціональних колясок-трансформерів і моделей 3 в 1. Ми зробили докладні описи кожної моделі і готові допомогти порадою, якщо вам знадобиться консультація — дзвоніть, порадимо відмінний візочок з урахуванням ваших вимог! А поки хочемо розповісти трохи більше про види дитячих візків та сподіваємося, що ця інформація допоможе вам зробити правильний вибір.

Універсальні дитячі візки

Конструкцію універсальних моделей можна змінювати по мірі росту дитини — в моделях 2 в 1 спочатку на шасі встановлюють люльку, а коли дитина навчиться сидіти, змінюють люльку на прогулянковий блок. Ще є універсальні дитячі візки 3 в 1, в комплектацію яких входить автокрісло. Дощовик, сумка для мами, підсклянник та інші аксесуари зазвичай йдуть в комплекті, а люльку і прогулянковий блок можна встановлювати як у напрямку, так і проти напрямку руху. Рекомендований вік дитини: від народження до 3 років.

Коляски-трансформери

У таких моделях люльку можна трансформувати в прогулянковий блок і назад. У спинки є кілька положень — від горизонтального до вертикального, можна налаштувати кут нахилу, який буде комфортний для малюка. Нахил спинки регулюється легко, зазвичай на це йде кілька секунд, так що змінити сидяче положення на комфортне місце для сну можна навіть під час прогулянки. Рекомендований вік дитини: від народження до 3 років.

Прогулянкові візочки

У таких моделей є тільки прогулянковий блок, але спинка регулюється і сидіння можна перетворити в зручне місце для дитячого сну. Прогулянкові дитячі візки легше і компактніше трансформерів та універсалів, зазвичай вони важать до 6-9 кг — їх зручно носити, зберігати та перевозити. Сумка для мами, дощовик зазвичай йдуть в комплекті. Рекомендований вік: з 6-8 місяців до 3 років (з моменту, коли дитина навчиться сама сидіти).

Коляски-тростини

Це легкі і компактні моделі, середня вага візка-тростини зазвичай не перевищує 5-9 кг. Особливість коляски-тростини в механізмі її складання — візочок трансформується, зменшується в розмірах, в складеному вигляді стає схожим на тростину. За цю особливість візки-тростини полюбили батьки, які часто подорожують і багато гуляють по місту, ходять в гості і магазини - модель-тростину легко скласти і занести в приміщення або покласти в багажник машини, зазвичай мама може впоратися з цим однією рукою, поки другою тримає малюка. Рекомендований вік: з 6-8 місяців до 3 років (з моменту, коли дитина навчиться сама сидіти).

Візочки для двійні та трійні

Ці моделі не можна назвати компактними, але виробники намагаються зробити подвійні та потрійні коляски максимально зручними. В «Агусіке» є прогулянкові візочки для двійні та моделі з народження, є коляски з розташуванням сидінь в один ряд або один за одним — у кожної моделі свої особливості і переваги, подробиці читайте на сторінках товарів і питайте у наших консультантів.

Сумки та інші аксесуари для колясок

Містка сумка для мами, дощовик, москітна сітка, кошик для покупок, ігровий піднос, муфта для мами — з цими аксесуарами мамі і малюкові буде комфортніше, тому виробники намагаються відразу включати їх в комплект з візочком. Але іноді в комплекті немає якихось деталей, а іноді аксесуари зношуються і потребують заміни — в цьому випадку дощовики і сумки в «Агусіке» можна купити окремо.

Less
Ще