Спортивні мати

Пропонуємо недорого купити спортивні мати для дому та спортзалів. В асортименті - гімнастичні мати різної товщини та розмірів, складні спортивні мати, м'які ігрові килимки. Наші мати для тренувань міцні, зручні та довговічні — підійдуть для шкіл, дитячих садків, спортивних секцій. М'яке покриття для підлоги також необхідно в домашніх спортивних ...

Пропонуємо недорого купити спортивні мати для дому та спортзалів. В асортименті - гімнастичні мати різної товщини та розмірів, складні спортивні мати, м'які ігрові килимки. Наші мати для тренувань міцні, зручні та довговічні — підійдуть для шкіл, дитячих садків, спортивних секцій. М'яке покриття для підлоги також необхідно в домашніх спортивних куточках і ігрових зонах — в «Агусіке» можна купити мат для шведської стінки та ігрові м'які килимки.

В наявності:

  • Спортивні мати. Щільні, високі, з пружним наповнювачем, який пом'якшує удари при падінні. Підходять для занять легкою атлетикою, єдиноборствами.
  • Дитячі ігрові мати. Зазвичай не такі товсті, як спортивні мати. Призначені для страховки дітей під час занять фізкультурою, для безпечних активних ігор.
  • Складні гімнастичні мати. Можуть бути різної товщини, підходять для спортивних занять та активних ігор. Особливість — складаються з декількох секцій, можна скласти виріб для зручного зберігання і транспортування.

Мати гімнастичні, спортивні

Гімнастичні мати потрібні для безпечних занять спортом — вони пом'якшують удари при випадковому падінні, допомагають уникнути травм. Поверхня мату нековзна, зносостійка та вологостійка, всередині — еластичний та пружний наповнювач, який «гасить» удари та допомагає знизити навантаження на суглоби.

Мати для занять спортом обов'язково повинні бути в школах, дитячих садах та інших освітніх установах, де проводяться тренування та уроки фізкультури. Також рекомендуємо купити спортивні мати для домашнього використання — у нас є вироби різних розмірів та форм, підберемо відповідний для будь-якої кімнати. Зверніть увагу на гімнастичні складні мати — такі моделі зручніше зберігати, тому що вони складаються за принципом книжки.

Дитячі ігрові та навчальні мати

Ці вироби об'єднують в собі практичність гімнастичних матів і розвиваючу складову ігрових матів. У каталозі «Агусіка» представлені барвисті м'які покриття, які допоможуть зацікавити дітей спортивними тренуваннями і активними іграми. Дивіться самі: різнокольорові, з об'ємними м'якими елементами, з яскравими малюнками, з цифрами та буквами — для будь-яких цілей і різного віку! Викладайте в дитячій зоні м'які мати із зображенням геометричних фігур, годин, алфавіту, числового ряду, і дитина буде засвоювати навчальний матеріал через гру. Рекомендуємо придивитися до наборів матів «Доміно» та «Хрестики-нолики» — діти будуть в захваті!

Less
Ще