Аксесуари для риболовлі

Пропонуємо купити рибальські аксесуари, які зроблять вашу риболовлю приємніше та допоможуть збільшити улов. Підставки і буз бари стануть надійною опорою для вудилищ, електронні та механічні сигналізатори сповістять про клювання, а в міцних садках риба збережеться живою до самого кінця риболовлі. Якщо потрібна порада — телефонуйте, консультанти «...

Пропонуємо купити рибальські аксесуари, які зроблять вашу риболовлю приємніше та допоможуть збільшити улов. Підставки і буз бари стануть надійною опорою для вудилищ, електронні та механічні сигналізатори сповістять про клювання, а в міцних садках риба збережеться живою до самого кінця риболовлі. Якщо потрібна порада — телефонуйте, консультанти «Агусіка» готові допомогти!

Рибальські садки та підсаки

Садки та підсаки для риби варто купити разом з вудкою, тому що без цих інструментів рибалці не обійтися. Вони потрібні під час будь-якої риболовлі — як під час аматорської, так і під час професійної; незамінні під час трофейної та коропової риболовлі.

У садках зберігають спійману рибу, щоб вона довше залишалася живою — чим більший улов ви плануєте зібрати, тим більшого обсягу і довжини потрібен садок для риби.

Підсаки допоможуть дотягнути спійману рибу до берега, виключаючи шанс упустити її або зламати вудилище — на жаль, таке теж можливо, особливо під час коропової риболовлі. Радимо кожному рибалці мати в арсеналі міцний короповий підсак, який згодиться для лову великої риби.

Підставки під вудилища та буз-бари

Плануєте полювання на коропа? Радимо придбати буз бар для надійної опори коропових вудилищ. Стійки та підставки під вудки також будуть корисні під час фідерної, поплавкової та інших видів риболовлі, коли рибалці потрібно поставити кілька вудилищ або просто звільнити руки для інших справ. Підставки дозволяють розташувати вудки практично на будь-якій поверхні (земля, щебінь, бетон, дерево і т.д.). Найпопулярніші моделі буз барів розраховані на 2 вудилища або 3-4 вудки.

Сигналізатори клювання на вудку

Сигналізатори клювання в першу чергу потрібно купити для тривалих рибалок, коли неможливо весь час перебувати біля вудки. Найчастіше їх використовують під час лову коропа, але сигналізатор для фідера теж часто застосовують. Сигналізатори бувають електронними і механічними — перші подають звуковий та світловий сигнал про клювання, другі повідомляють про клювання візуально — їх фарбують в яскравий колір, в темний час доби вмикаються вбудовані світлодіоди.

В асортименті «Агусіка» є обидва види, в тому числі чутливі сигналізатори для риболовлі з інфрачервоними датчиками руху, а також пейджери для підключення до них — ці пристрої дозволять відходити від вудилищ на відстань до 150 м, при цьому зберігаючи контроль за вудками і клюванням (можна відійти за дровами, перекусити або відволіктися). Налаштування чутливості — додаткова опція електронних сигналізаторів, вона допомагає відкоригувати роботу пристроїв в залежності від обставин (наприклад, при лові в стоячій воді потрібна сильна чутливість, а при сильній течії — менший рівень, щоб вітер або хвилі не привели до помилкового сигналу про клювання).

Замовляйте якісні аксесуари для риболовлі в «Агусіке» — у нас чесні ціни і швидка доставка. Бажаємо великого улову!

Less
Ще