Вудилища

Вудилища

Риболовецькі вудилища разом з котушкою - головні інструменти рибалки-любителя або професіонала. Вибирати вудки треба ретельно, щоб вони дійсно були корисні на риболовлі і виправдали ваші очікування. Оптимально, якщо для кожного виду риболовлі, методу лову і типу риби буде окреме вудилище або навіть декілька вудок. Вже знаєте, яку рибу, ...

Вудилища

Риболовецькі вудилища разом з котушкою - головні інструменти рибалки-любителя або професіонала. Вибирати вудки треба ретельно, щоб вони дійсно були корисні на риболовлі і виправдали ваші очікування. Оптимально, якщо для кожного виду риболовлі, методу лову і типу риби буде окреме вудилище або навіть декілька вудок. Вже знаєте, яку рибу, де і коли ловитимете? Відмінно, тоді вибирайте вашу щасливу вудку в "Агусике"!

У риболовецькому розділі інтернет-магазину "Агусик" ви можете купити вудки для риболовлі у будь-яку пору року, на будь-яку рибу:

  • вудилища фідерів;
  • коропові вудилища;
  • зимові вудки;
  • спінінги;
  • серфовые вудилища;
  • коропові вудилища.

Спінінги

Розраховані на лов хижих риб на штучні приманки, виготовляються з композиту, карбону або склопластика. Спінінги бувають легкими, середніми або важкими - легкі моделі ідеальні для полювання на окуня, а ось лов судака і щуки зажадає потужнішої вудки. Стандартна довжина вудилища спінінга від 1,7 до 3 м(короткі більше підходять для лову з човна, довгі - для лову з берега). Також моделі спінінгів діляться на телескопічні і штекерные - перші зручніше в транспортуванні, тому для піших виходів на риболовлю рекомендуємо купувати телескопічні вудки.

Вудки на коропа

Ці вудилища призначені спеціально для лову коропа - сильної, швидкої і часто важкої риби. Така потужна риба вимагає відповідного знаряддя полювання, тому вудки на коропа довгі, підвищеній міцності, з рукояттю спеціальної форми, з великими пропускними кільцями для здійснення далекої занедбаності. Коропові вудилища теж бувають телескопічними і штекерными, причому другі вважаються надійнішими, витримуючими великі навантаження.

Вудки фідерів

Призначені для берегового лову риби, бувають композитними, графітовими і із склопластика. Оснащені кільцями і катушкодержателем, годівницею для підгодівлі. Для лову на малих водоймах краще використати моделі завдовжки 3-3,3 метра, а для риболовлі на великих водоймах радимо купити фідер завдовжки до 3,9-4,8 метра. Середня довжина фідера - 3,6 м, такі вудки вважаються універсальними і рекомендуються новачкам. Якщо ви плануєте купити один фідер, з яким рибалитимете на різних водоймах, - беріть універсальний завдовжки 3,3-3,6 метри.

Також не забудьте купити зимові вудки, надійні котушки, приманки і рибальські аксесуари. У "Агусике" є все для вдалої риболовлі!

Less
Ще