Універсальні і трансформери

Пропонуємо купити універсальні дитячі візки і коляски-трансформери за доступними цінами. В асортименті — оригінальні коляски відомих брендів, перевірені тисячами батьків моделі. Дитячі візочки-трансформери та універсальні коляски 2 в 1 підходять для малюків від народження, і у кожного виду є свої переваги. Для тих, хто обирає між цими двома вида...

Пропонуємо купити універсальні дитячі візки і коляски-трансформери за доступними цінами. В асортименті — оригінальні коляски відомих брендів, перевірені тисячами батьків моделі. Дитячі візочки-трансформери та універсальні коляски 2 в 1 підходять для малюків від народження, і у кожного виду є свої переваги. Для тих, хто обирає між цими двома видами колясок, ми вирішили розповісти докладніше про їх переваги. Щиро сподіваємося, що наші поради вам знадобляться!

3 причини купити універсальний дитячий візочок

Універсальні коляски 2 в 1 лідирують серед покупок новоспечених батьків, адже ці моделі приваблюють своєю функціональністю і надійністю. Ось їх переваги:

  • Дитячий візок 2 в 1 складається з шасі, прогулянкового блоку і люльки (їх змінюють по мірі дорослішання дитини). Виходить, що однією покупкою батьки досягають відразу двох цілей — придбання візочка з люлькою для новонародженого і прогулянкового візочка для дитини з 6-8 місяців. А універсальні коляски 3 в 1 вирішують ще одну задачу, адже в комплекті є автокрісло. Люлька та прогулянковий блок знімаються та встановлюються легко, мама впорається з цим сама.
  • Функціональні, маневрені, розраховані на різні погодні умови. У таких моделей міцні шасі та великі гумові колеса з амортизаторами, вони проїжджають по піску та снігу, бездоріжжю та траві. Від негоди захищають великий капюшон, дощовик, непродувні борти.
  • З огляду на те, що люлька і прогулянковий блок — окремі елементи, виробникам не доводиться йти на компроміси. Люльки глибокі, з високими бортами, з твердою та рівною підставою; у прогулянкових блоків комфортна спинка, зручне сидіння та підніжка.

3 причини купити дитячий візочок трансформер

У візочка-трансформера немає окремої люльки та прогулянкового блоку, але в цьому і полягає її перша перевага:

  • Змінювати люльку на прогулянковий блок не доведеться. У моделі-трансформера люлька трансформується в блок з сидячим місцем буквально за пару хвилин — це легко зробити навіть на прогулянці. Відповідно, коляску-трансформер легше зберігати, адже знімні блоки не займатимуть додаткове місце.
  • Трансформери надійні і маневрені, у них великі колеса та надійні амортизатори —це означає, що батькам буде зручно проходити з візочком по міських дорогах, траві, снігу та бездоріжжю, а дитина при цьому зможе с комфортом спати.
  • У дитячих візочків-трансформерів просторе і зручне спальне місце, нахил спинки регулюється, є великий капюшон для захисту від вітру і сонця. Мамі сподобається, дитині буде зручно!

Бажаємо вам вдалих покупок в «Агусіке»! Адже все, що полегшує працю мами і підвищує комфорт малюка, можна сміливо назвати вдалою покупкою!

Less
Ще