Коляски тростини

«Агусік» пропонує купити прогулянкову коляску тростину зі складу в Києві за низькою ціною. В асортименті є візочки-тростини різних моделей і забарвлень, на будь-який смак — легкі, компактні та функціональні.

Дитячій візочок тростина — ідеальний вибір для подорожей

У колясок-тростин є вагомі переваги перед іншими моделями — вони легкі і компакт...

«Агусік» пропонує купити прогулянкову коляску тростину зі складу в Києві за низькою ціною. В асортименті є візочки-тростини різних моделей і забарвлень, на будь-який смак — легкі, компактні та функціональні.

Дитячій візочок тростина — ідеальний вибір для подорожей

У колясок-тростин є вагомі переваги перед іншими моделями — вони легкі і компактні в складеному вигляді, тому їх зручно брати з собою в подорож (вага більшості виробів коливається в межах 5-8 кг). Літня коляска тростина без проблем поміщається в багажнику автомобіля, деякі моделі настільки маленькі і легкі, що їх зручно брати з собою на борт літака або в тривалу поїздку на автобусі.

Ще один плюс прогулянкових дитячих візків тростин — їх легко складати та розкладати, мами й тата справляються з цим завданням навіть однією рукою. Уявіть, як це зручно у подорожі та на звичайній прогулянці — поки в одній руці дитина, іншою можна швидко скласти або розкласти візочок. До того ж, ці прогулянкові коляски дуже маневрені завдяки колесам, що обертаються навколо своєї осі — можна долати бордюри та об'їжджати інші перешкоди. За необхідності обертання коліс можна заблокувати (для цього є спеціальний фіксатор), і тоді дитячий візок легко проїде по піску або траві.

Коляска тростина для новонароджених: підходить чи ні?

Коляски-тростини — це різновид прогулянкових візочків, тобто в ній немає люльки, а є тільки прогулянковий блок. Експерти кажуть, що такі моделі можна використовувати з того моменту, як дитина навчиться сидіти — тобто, з 6-8 місяців. Деякі батьки вважають, що дитячий візок-тростину можна використовувати для новонароджених, адже нахил спинки регулюється і сидіння можна розкласти до горизонтального стану. Однак виробники і медики не рекомендують цього робити, замість цього для новонароджених потрібно використовувати візочки з люльками, адже немовлятам для правильного формування хребта і м'язового корсету потрібна надійна опора.

Купити прогулянковий візочок тростину з доставкою додому

В «Агусіке» можна купити легку коляску-тростину з доставкою в Києві і по всій Україні. Всі моделі з каталогу є в наявності, тому доставка буде швидкою — відвантажуємо замовлення відразу після підтвердження! Кур'єрська доставка в Києві —кожен день, привеземо прямо додому або в офіс.

Якщо потрібно уточнити деталі або порадитися — телефонуйте, консультанти «Агусіка» щиро раді допомогти!

Less
Ще