Освіжувачі повітря

Запахи означають для нас більше, ніж може здаватися — вони впливають на настрій, самопочуття, беруть участь у формуванні асоціацій та спогадів. Трапляється, що при відчутті певного запаху ми згадуємо давно забуті події — наприклад, аромат рідкісних парфумів нагадає про давнє знайомство, а запах ванілі та вишні пробудить спогади про бабусині пирі...

Запахи означають для нас більше, ніж може здаватися — вони впливають на настрій, самопочуття, беруть участь у формуванні асоціацій та спогадів. Трапляється, що при відчутті певного запаху ми згадуємо давно забуті події — наприклад, аромат рідкісних парфумів нагадає про давнє знайомство, а запах ванілі та вишні пробудить спогади про бабусині пиріжки з дитинства. Пропонуємо купити освіжувачі повітря, які наповнять ваш будинок тонкими, приємними ароматами — фруктовими, цитрусовими, хвойними або квітковими. Обирайте запахи, які будуть викликати у вас бажані емоції!

Асортимент освіжувачів повітря

У каталозі «Агусіка» можна вибрати і купити освіжувачі повітря таких видів:

  • Аерозолі та спреї. Звичний формат для різних зон будинку. Є ручні та автоматичні спреї освіжувачі, є мікроспреі та змінні балони для диспенсерів.
  • Гелеві арома кристали. Компактні та малопомітні аромаблокі, які підходять для будь-яких інтер'єрів. Гелеві освіжувачі повітря економічні, безперервно випромінюють легкий аромат.
  • Ароматичні саше. Ідеальний формат для ароматизації одягу та постільної білизни, аромасаше можна використовувати як освіжувач повітря в машину.

Як діють освіжувачі повітря

Аерозолі та спреї розпилюють безліч частинок з певним ароматом, ефект після розпилення настає швидко — запах чути відразу, він зберігається досить довго. В автоматичних освіжувачах можна налаштувати комфортну частоту розпилення — наприклад, розпорошувати кожну годину по одній порції ароматної рідини.

Гелеві ароматизатори і саше наповнені ароматичними компонентами, які наповнюють повітря приємним запахом безперервно. Ці формати прості в експлуатації — можна покласти саше в шафу і забути про нього на місяць, весь цей час можна буде насолоджуватися ароматизованою білизною. Але у гелевих арома кристалів і підвісних саше є свій термін придатності — міняйте освіжувачі вчасно, щоб підтримувати бажану насиченість ароматів в будинку.

Освіжувачі повітря з доставкою

Купувати в «Агусіке» зручно — вибір великий, ціни низькі, освіжувачі повітря для будинку і в машину можна замовити з доставкою додому. У Києві кур'єрська доставка — щодня, в інші міста України відвантажуємо замовлення кожен день.

Якщо потрібна порада — телефонуйте, допоможемо обрати відповідний освіжувач повітря!

Less
Ще