Веломобілі

Дитячий веломобіль — це машина з педалями, безпечний і простий в управлінні транспорт для малюка. Впоратися з керуванням веломобіля під силу дітям вже у віці 2-3 років, і кататися на велокарті можна до 7-8 років. «Агусік» пропонує купити веломобілі для дітей за чесними цінами з швидкою доставкою — в Києві кур'єрська доставка щодня, в інші міста ...

Дитячий веломобіль — це машина з педалями, безпечний і простий в управлінні транспорт для малюка. Впоратися з керуванням веломобіля під силу дітям вже у віці 2-3 років, і кататися на велокарті можна до 7-8 років. «Агусік» пропонує купити веломобілі для дітей за чесними цінами з швидкою доставкою — в Києві кур'єрська доставка щодня, в інші міста відправляємо замовлення кожен день!

Дитячі веломобілі в «Агусіке»: на будь-який смак і настрій

Ми знаємо, наскільки різні смаки у дітей, тому зібрали різноманітну колекцію велокартів:

  • Класичні веломобілі, гоночні авто. Ці моделі виглядають як картинг-машинки для спортивної їзди і подобаються всім діткам — і хлопчикам, і дівчаткам. В асортименті є навіть двомісні велокарти — те, що потрібно для братів і сестер.
  • Дитячій трактор на педалях. Безумовний хіт серед хлопчаків! Особливо затребувані моделі з причепом і керованим ківшом — можна завантажувати і перевозити вантажі, а можна відчепити додаткові аксесуари і їздити на одному тракторі.
  • Дитячий квадроцикл. Ганяти на квадроциклах можна не тільки по рівній асфальтованій дорозі, цей транспорт здатний проїхати по траві і навіть піску (правда, доведеться докласти більше зусиль при крученні педалей). До речі, серед інших веломобілів дівчинки обирають квадроцикли найчастіше, так що таку машинку можна сміливо купувати для вашої юної гонщиці!

Малюки обожнюють веломобілі за схожість зі справжніми авто — у велокартів великі надувні колеса, зручне сидіння, легке в управлінні кермо. Надувні колеса забезпечують тиху їзду по асфальту, веломобілі маневрені, і дитина зможе легко повертати в потрібному напрямку.

Як обрати веломобіль для дітей

Звертайте увагу на такі параметри:

  • Максимально допустиме навантаження. Не можна перевищувати дозволене значення, інакше їзда на велокарті не буде безпечною — машинка може просто не витримати перевантаження.
  • Надійність. Купуйте веломобілі в «Агусіке» — в нашому асортименті тільки сертифікована продукція з гарантією виробника.
  • Розміри, вага. Всі моделі розраховані на те, що їх будуть переносити і зберігати в будинку, але одні веломобілі легше і компактніше, інші — трохи більші і важчі. Не забувайте, чим більше вага педальної машинки, тим вона більш стійка.

Під час їзди на машинці дитина тренує м'язи ніг, розробляє суглоби, стає більш витривалою, розвиває швидкість реакції і вміння орієнтуватися в просторі. А ще ганяти на веломобілі — це просто весело! Порадуйте дитину надійним і красивим велокартом, нехай дитяче дозвілля проходить позитивно і з користю!

Less
Ще